Šulc (76´Koudele) Zoubek (60´Brudna) Světlík  Fiala

Bednář    Bendl (86´Vinkler )   Lisý

Šimáně ( 60´Nademlejnský)  Vohrna  Provod

Hrabačka

Áčko začalo v Nýrsku velmi aktivně a hned v úvodní minutě se do tutovky řítil mladík Provod , ale trefil jen nohu domácího golmana . To nás nakoplo a další minuty byli naprosto v naší režii . Postupně přicházeli větší i menší příležitosti a jen se čekalo kdy už to tam spadne . Jenže byť byl domácí trávník připraven na tohle období více než skvěle , vždycky nám to na poslední chvíli někam uskočilo a domácí síť se ne a ne rozvlnit . Kdo čekal že druhá půle bude z naší strany  ještě lepší - nedočkal se . Naše lehkost z první půle se pomalu vytrácela a domácí začali vystrkovat růžky . Z naší strany to byl sice pořád nějaký tlak , ale bez kvality , bez nápadu , jen s touhou to tam nějak dorvat a kolem 75´přišel zřejmě klíčoví moment zápasu . Domácí se dostali z levé strany do našeho vápna a střílenou přihrávku netrefil domácí útočník snad ze dvou metrů do úplně prázdné branky . Od té chvíle sice domácím hodně rychle ubývalo sil , náš tlak pořád sílil až to tam nakonec spadlo . Lehce zbytečný roh , který už pramenil z naší daleko lepší kondice , napřed střela hlavou Venci Lisého , která se odrazila jen od tyče do klubka dobíhajících hráčů , ve kterém se nejlépe orientoval Marek Vohrna a bylo to 0 : 1 . Zbytek jsme zvládli velmi dobře a vezeme domů nádherné tři body