KRAUS M. , FEIFERLÍK , BEDNÁŘ  , MACHT

VOHRNA , ŠEBEK , MESZÁROS , KROPÁČEK

ŠKARDA , ROUT

ŠMÍD , PETERKA , TOMÁNEK , CHOCHOLATÝ

Z hostů šel před utkáním trochu strach a to hlavně díky tomu , že z jeho 13 dosud získaných bodů , jich vyválčili rovných ŠEST z úvodních dvou jarních kol . A taky tak Horšák do utkání nastoupil , hodně sebevědomý tým , který měl vepředu hodně šikovné fotbalisty si vytvořil územní převahu a během úvodních minut se dostal do několika velmi slibných šancí .  Naštěstí jsme tuhle fázi utkání přečkali bez úhony a ze zhruba podobné situace , jenže proměněné , jsme se dostali Kropáčkem do vedení . Za několik minut jsme dokonale využili obrovské chyby stoperské dvojice , která nám uplně vyklidila střed pole a Marek Vohrna zvýšil na 2 : 0 . Hodně důležité bylo to , že jsme tenhle stav dokázali udržet až do přestávky , protože v těch chvílích to ještě hosté zkoušeli a byli nebezpeční . Druhá půle tak nějak nevybočovala z té první , akorát , že už jsme neviděli gól žádný . Hra byla tak nějak průměrná až podprůměrná , ale to nám naprosto vyhovovalo . Takže palec nahoru za tři body a doufám , že nás to postaví na nohy ...