Sestava :                              Pfleger

Škarda (60´Zoubek) Světlík Levý Motl (89´Trojovský)

Bendl (78´Brudna) Lisý Papáček Hartl (74´Šimáně)

Vohrna ( 87´Vodrážka )   Bednář

Chvílema to vypadalo na velmi pohodové vítězství , ale nakonec to byla pěkná fuška . Po klasickém "oťukávacím" začátku jsme sice měli trochu víc ze hry , ale v první tutovce se ocitl exligový "dědek" Lukáš Pleško a kdyby se netrefil vysoko nad bránu mohlo to všechno být daleko složitější . Stříbro sice velmi poctivě bránilo , ale i tak jsme se do šancí dostávali vcelku často . V 35 minutě utkání jsme měli na svém kontě už čtyři trefené tyče stříbrské branky a tak gól  Máry Vohrny , kdy uklidil vyraženou střelu Venci Lisého do odkryté brány , byl více méně zaslouženou odměnou . Když se ten samý hráč trefil chvíli po přestávce na 2 : 0 , zdálo se , že to bude na pohodu . Jenže přišla Pleškem parádně kopnutá standartka a přesná hlava poslala míč do naší sítě  2  :  1 . I z toho jsme se dostali a to brzy . Náš "dědek" Petr Bendl si pohrál  hned s několika hráči hostí a když neviděl žádného svého spoluhráče , použil nohu  stříbrského Ulče a bylo to zase o dva  -  3  :  1 . Jenže ani tentokrát jsme se z pohodového dvoubrankového vedení dlouho neradovali . Lukáš Pleško zakroutil svojí standartku na první tyč a bylo to zase jen o branku 3 : 2  .  V hektickém závěru se sice hosté tlačili za vyrovnáním , ale konec jsme si pečlivě odskákali a mohli jít slavit !!!

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Čím delší je naše série bez prohry , tím těžší je tuhle šňůru nepřetrhnout . My jsme zápas začali velmi dobře a kdyby nám tam zapadly všechny střely které šli do brankové konstrukce , tak bylo o půlce po zápase . I v úvodu druhé půle jsme předváděli velmi dobrý fotbal , ale ani jednou jsme si nepohlídali dvoubrankové vedení , což se nám nakonec skoro vymstilo . Závěr už byl více méně o tom , jestli uskáčeme veškeré nákopy , které létaly do našeho vápna a i tohle jsme zvládli , takže výhra za celý průběh utkání určitě zasloužená , byť  musím konstatovat , že Stříbro mě velmi mile překvapilo .