Hejnal        Macht    ,   Zoubek      Vít

Vohrna    Meszároš      Papáček     Bednář

Šebek      Lisý

Stř. : 65´Pfleger , 80´Peterka , 83´Brácha

Áčko neponechalo nic náhodě a přiváží další cenné body z Rokycan , ikdyž si to svým vyloučením trošičku zkompikovalo .  Kluci vstoupili do zápasu velmi dobře  a zaslouženě šli po čtvrhodině do vedení , když Šebek dorazil do opuštěné domácí svatyně dalekonosnou střelu Machta , který se k pokusu napřáhl ve středovém kruhu a ke všeobecnému úžasu jí nasměřoval přímo do břevna . Ještě do přestávky jsme se prosadili dvakrát , nejprve opět Šebek propálil domácího gólmana a pak se po rohu prosadil ještě Zoubek . Když nám v úvodu druhého poločasu  vyšla další standartka a Papáček zvýšil na 0 : 4 , zdálo se , že to bude vše v naprosté pohodě . Jenže po hodině hry přišla  chyba brankáře Příhody , Honza svoje podklouznutí řešil až moc vehementně a byl z toho dvojí trest , penalta a červená . Do brány tedy musel jít Tomáš Pfleger , pro kterého to byl návrat po dlouhém zranění , penaltu sice nechytl , ale pak už měl až do konce zavřeno . Domácí z půlhodinové přesilovky nevytěžili zhola nic a hodně k tomu pomohl i náš výkon  . Takže celkově určitě spokojenost .