Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI "A" HOLÝŠOV - SK PETŘÍN 1 : 2

TĚŽKÁ DŘINA V HOLÝŠOVĚ

POHÁDKA
JEŠTĚ
NEKONČÍ
 

 

Neskutečný podzim zažívají naše dorostenecké týmy, kterým velmi zdárně sekunduje mužské áčko. Áčko doslova vyválčilo všechny tři body v Holýšově a letos má na kontě krom výher jen jednu remízu. Dorostenci z krajského přeboru  vezou všechny body z Tachova a letos znají jen pojem výhra. Nejmladší dorostenci doslova deklasovali doma Dobřív a skvělou výhru mohla slavit i naše U 15, která si v ligové soutěži připsala už třetí výhru !!! Jejich o rok mladší kamarádi berou bod a velmi přijatelné výsledky   si přivezli i žáci mladší, kteří hráli na Spartě Praha.

 

 

 

MUŽI "A" 

 

HOLÝŠOV  -  SK PETŘÍN     1   :   2 

Branky  :  Bednář, Světlík

 

Sestava :           Příhoda

Chocholatý ( 70´Škarda )      Levý      Světlík    Zoubek 

Bendl (72´Fillinger ) Lisý Papáček Hartl ( 82´Trojovský )

 Bednář  ( 87´Motl )   Vohrna (89´Vodrážka )

Pfleger

 

Áčko čekal v neděli velmi těžký protivník, který má v posledních týdnech skvělou formu, ale postavení v tabulce nám velelo nějaký ten bodík domů dovézt.  Utkání začalo mírnou převahou domácích borců , ale bez brankové příležitosti. Hra byla hodně opatrná a ani jeden tým nechtěl udělat první chybu. My jsme se hlavně po levé straně po ose Zoubek - Hartl - Bednář - Vohrna dostali snad do čtyř velmi nadějných střeleckých šancí, ale ani ta největší, kdy měl Marek Vohrna před sebou už jen prázdnou bránu, brankou neskončila. Ani domácí nezaháleli a i Honza Příhoda v naší bráně se musel několikrát řádně otáčet. 

Druhá půle už byla ale v naší režii. Od počátečního hvizdu jsme byli lepším týmem a neustále jsme hledali nějakou skulinku v domácí obraně, aby jsme dostali ten kulatý nesmysl do toho bílého rámu. A našli!!! Nebyla sice velká, teda spíš byla hodně malá, byla úplně v šibenici a nádherně jí trefil Petr Bednář 0 : 1. To nás samozřejmě nakoplo a když jsme za pár minut po rohu dali Vencou Světlíkem na 0 : 2, zdálo se že je hotovo. Jenže fotbal někdy nemá moc logiku. Domácí se sice v této fázi zápasu nedokázali dostat k ničemu, ale stačil jeden bezvýznamný závar a jak říká klasik: "Je-li ruka nastřelena .... pak se píská penalta - 1 : 2. To samozřejmě domácí nakoplo, ale krom jedné situace, kdy nás musel zachraňovat "Jahoda" v bráně, jsme  ten závěr zvládli bravůrně. 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Dneska musím kluky pochválit hlavně za druhou půli. Jakoby jsme se v prvním dějství rozkoukávali po kraji co se bude dít a byť jsme měli hned několik velkých příležitostí jít do vedení už v této části zápasu, tak to byli hlavně domácí, kteří "chtěli". Druhá půle už byla ale dobrá a do té nešťastně nastřelené ruky bych řekl, že výborná. To byla pasáž, ve které jsme šli jasně za výhrou a nakonec se nám to povedlo. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář