Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI SK PETŘÍN - TLUMAČOV 3 : 0

ÁČKO SLAVÍ POSTUP DO DIVIZE

 

 

 

MUŽI  JSOU  PRVNÍ

 

a

 

SLAVÍ   POSTUP

 

DO   DIVIZE

 

 

 

Mužské áčko se v předposledním kole krajského přeboru dostalo na samotné čelo nejvyšší krajské soutěže , ale jelikož se po posledním 30.kole započítává bilance vzájemných zápasů a ne skóre , tak potřebuje v posledním kole získat víc bodů než momentálně druhé Rokycany . To by mu stačilo na triumf v této soutěži , ale bez ohledu na výsledek posledních klání obou týmů , postoupí do divize oba dva týmy z čela tabulky . Tím , že se do divize nepřihlásili borci z Tachova a druhý tým krajského přeboru Plzeňského kraje bude mít jednoznačně nejlepší bilanci ze všech týmů všech krajských přeborů na druhých místech . Takže gratulace !!! Po postupu béčka do 1.A třídy a zisku poháru , to je další velký letošní úspěch !!!

 

 

 

 

 

MUŽI "A"

 

SK PETŘÍN  -  TLUMAČOV 

Branky :   Bendl , Bednář , Demeter

 

Sestava :    Suchý

Klich (60´Šulc)     Zoubek    Lisý    Fiala  

       Bendl   Kohout ( 60´Bednář )

Nademlejnský 

Štefl (60´Šimáně )    Gavrylovskyy ( 70´Trojovský )

Brudna  ( 60´ Demeter )    

Strejc

 

Áčko mělo za sebou vítězné středeční finále v Rokycanech a v hlavě novinu , že příští rok bude zase hrát divizi . Kluci ale zápas s Tlumačovem zvládli na jedničku a prakticky po celý zápas měli navrch !

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   

Samozřejmě , že nejsme úplně zvyklí hrát systémem středa - sobota  , notabene , když máte v týdnu tak těžkého soupeře jako byli ve finále poháru Rokycany . Do toho jsme ještě dostali info , že jsme postoupili do divize , takže jsem měl trochu obavy z naší koncentrace . Příležitost proto dostali kluci , kteří toho za áčko moc nenahráli a hlavně v první půli jsme hráli velmi dobře ! Jenže tomu chybělo to nejdůležitější a tím jsou branky . Ty jsme nakonec daly ve druhém poločase tři , ale to už soupeř odešel hlavně fyzicky a naše čerstvé posily z lavice , ho dorazily . 

 

 

MUŽI "B"

 

SK PETŘÍN   -   M.TOUŠKOV    9  :  1

Branky :    Jakub HAČKA   

 KORDÍK 2 , BEDNÁŘ 2 , ŠTEFL 2 , BENDL , TROJOVSKÝ

 

Rezerva si v posledním domácím zápase smlsla na Touškovu a vrcholem celého  slavnostního odpoledne byla trefa našeho sekretáře Jakuba Hačky , který se naprosto neomylně zhostil zahrávání pokutového kopu a rozjásal veškeré davy domácích příznivců . 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   Jsem moc rád , že jsme se v posledním domácím zápase celé soutěže předvedli v takovémhle  světle a docela početné divácké kulise jsme předvedli parádní kousky . Přesto , že padlo tolik branek a spousta z nich  bylo opravdu skvostných , tak na penaltovou trefu  , našeho klubového sekretáře Kuby Hačky , budou všichni přítomní vzpomínat určitě dlouho !!!

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář