Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI JINDŘ.HRADEC - SK PETŘÍN 2 : 1

MUŽI NEVEZOU Z JIHU ANI BOD

 

 

MUŽI "A"

 

 

JINDŘ. HRADEC   -   SK PETŘÍN     2  :  1

Branka :  Demeter ( as. Fiala  )

 

Sestava :      Suchý

Šulc (82´Trojovský )   Zoubek   Lisý    Fiala

 Provod  ( 52´Demeter )   Bednář ( 52´Heller )    Bendl

  Vohrna ( 73´Brudna )   Šimáně 

 

Hrabačka , Klich

 

Muže čekal na jihu obrovsky důležitý mač , ze kterého nakonec vyšli vítězně domácí . 

Utkání , jak se čekalo , začalo z obou stran opatrně a vše odšpuntovala až úvodní branka domácích . Ti rozehráli rohový kop až do míst , které se zdály být pro naše barvy bezpečné , ale přišel pořádný projektil , který bohužel prosvištěl mezi všemi hráči ve vápně a zapadl za tyč bezmocného Suchého . To nás samozřejmě donutilo zvýšit obrátky , což se nám vcelku dařilo , ale na to se fotbal nehraje . Jednou jsme sice balon do branky dostali , ale údajně proti pravidlům a ostatní šance skončili  vedle domácí brány .  

Druhá půle bylo obdobné té první . Při našem mírném tlaku přišla obrovská individuální chyba a bylo to už 2 : 0 . Náš tlak sílil a sílil a přišla i naděje , když se po dalším závaru v domácím vápně dostal k balonu Aleš Demeter a propálil míč až do sítě -  2  :  1 . Do konce zbývala skoro půl hodina , která nabídla tak nějak stejný obrázek . Domácí bránili zuby nehty pro ně skvělý výsledek  a my jsme se snažili ten kulatý nesmysl do té jejich brány dostat ještě jednou , což se nám bohužel už nepodařilo , byť těch situací když už to bylo na dosah bylo dost . 

 

FOTKY ZE ZÁPASU : 

https://www.facebook.com/fotkyskpetrinplzen/?modal=admin_todo_tour

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Když budu hledat pozitiva ( a v naší situaci to není úplně jednoduché ) tak musím konstatovat , že to bylo herně zase o něco lepší než minulý týden a oproti dvěma úvodním kolům se náš herní projev prostě lepší . Lehce nám ubývají totálně žalostné výkony , které se mění na průměrné a už můžu někoho i pochválit . Dneska to bude Ondra Vinkler , Petr Bendl a Aleš Demeter . Pokud si tihle udrží výkonnost i v dalším kole a ostatní se k nim zase o kousek přiblíží , tak už to bude i s bodama . 

 

 

 

MUŽI "B"

 

BĚLÁ/RADBŮZOU   -   SK PETŘÍN      1  :  6

Branky : Škarda  3 , Lávička 2 , Provod

 

Rezerva sice v Bělé vyhrála o pět branek a místama kluci hráli opravdu skvěle , ale domácí vůbec tak špatní nebyli a takovýhle nářez si asi  nezasloužili . Každopádně po čtyřech kolech mít v kolonce vstřelených branek číslovku 30 je něco neskutečného !!!

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář