Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI SENCO - SK PETŘÍN 2 : 1

MUŽI VENKU NEUSPĚLI 

 

ÁČKO

 

V DERBY

 

NEUSPĚLO

 

 

 

 

MUŽI "A"

 

 

SENCO  -  SK PETŘÍN   2  :  1

Branka :  LISÝ ( as. Klich )

 

Sestava :      Hrabačka

Klich (75´Tětek )   Zoubek   Vinkler   Brudna (46´Fiala)

  Bendl ( 52´Heller )   Bednář (83´Trojovský )   Lisý

  Vohrna     Demeter    (89´Vodrážka D. )   Provod

 

Suchý , Fikrle

 

Muži se po úvodním nezdaru vydali na Doubravku a čekalo se pořádné městské derby . Úvod patřil našim barvám , hrálo se prakticky jen na polovině domácího celku a přicházeli i šance . Několik jich měl Aleš Demeter , další střelecké pokusy měli na noze Venca Lisý , Michal Provod , Petr Bednář a Ondra Vinkler , ale do sítě se nedostala žádná z deseti pokusů vyslaných na domácí svatyni . Domácí zahrozili poprvé po půl hodině , když střelu ze standartní situace brankář Pavel Hrabačka lehce lapil . Za 5 minut ale bylo hůř !!! Opět jsme se tlačili před domácí branku , ale přišel rychlý brejk , který domácí zahráli více než skvěle a bylo to 1 : 0 .  Do konce poločasu se už nic zásadního nestalo . 

Do druhé půle jsme šli s jasným cílem - zápas minimálně vyrovnat , což se nám docela brzo podařilo .  Nejprve sudí odepřel domácím červenou kartu , když byl v jasné pozici osamoceného běžce na domácí kasu  stažen Michal Provod , aby si za několik minut naskočil na centr Patrika Klicha  Venca Lisý a bylo srovnáno  na 1  :  1 .  V tu chvíli byl pro nás bod opravdu málo a hnali jsme se za obratem , jenže tutové šance přicházeli výhradně na straně domácích  . Pár jsme jich sice přežili , ale pak jsme paradoxně inkasovali z takové netutovky . Ještě jsme se chtěli dostat zpět , ale žádnou velkou šanci jsme si už nevypracovali . 

 

FOTKY ZE ZÁPASU : 

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky : Porážky k fotbalu prostě patří a za celou kariéru jsem jich už pár zažil , ale s touhle se jen tak nesrovnám !!! Prakticky jediné plus na ní vidím v tom , že za tím stojí nový trenér Doubravky Zbyněk Kočí , kterému to prostě přeju , ale při vší úctě k soupeři zranitelnější Senco jsme léta nepotkali a jsem přesvědčený , že už zase léta nepotkáme , protože za půl roku se ti mladíci prostě oklepou a budou dobří .  Co se týče nás , tak si to opravdu důkladně rozebereme , protože není možné , aby nám víc jak polovina týmu zahrála špatně . Paradoxně jsme sice prvních 35 min domácí nepustili k ničemu a sami jsme měli 10 příležitostí jak skóre otevřít , ale první šance domácích nám skončila v síti a nás to prostě zlomilo . 

 

 

 

MUŽI "B"

 

ŽIHLE   -  SK PETŘÍN    2  :  1

Branky : Kohout

 

Bohužel ani rezerva nepřivezla z venku ani bod , ikdyž na šílené žihelské umělce šli kluci do vedení , když se parádně o břevno trefil Áda Kohout . Domácí pak ze dvou standartek skóre otočili a nám se skórovat už nepodařilo . Ikdyž šancí jsme měli podstatně více a v poslední vteřině střelec prvního gólu Áda Kohout přepálil z několika metrů i ochranou stěnu .

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář