M.LÁZNĚ - SKPP"A" 4 : 1 , HOLÝŠOV - SKPP"B" 3 : 1

BÍDA , BÍDA , BÍDA !!!

Křídelník Zdeněk Šimáně (na fotografii vlevo) si po všech nepříjemnostech připsal svoje první letošní body až v 11. kole proti Rokycanům. I díky dvěma asistencím byl "Sančís" vyhlášen trenérem za nejlepšího hráče na hřišti.

M.LÁZNĚ  -  PETŘÍN      4  :  1

Branky:  Vodrážka J.

Sestava : Suchý  -  Klich, Kohout, Vinkler, Provod  - Šimáně, Bednář , Tětek ( 46´Demeter ), Zajíček ( 70´Vanc ), Heller (70. Treml) - Vodrážka J. (81. Maxa)

+ Pejřimovský , Rada

Fakta zápasu:

Video ze zápasu:

Áčko nevstoupilo do zápasu úplně zle a dokonce se po 20-ti minutách dostalo do vedení po parádním trestňáku Honzy Vodrážky . Jenže pak přišl0 40 min hrůzy a byť jsme se na posledních 20 minut zase zvedli , už to bylo 4 : 1

Komentář trenéra Honzy Pletichy:

Bohužel jsme v Mariankách nedokázali navázat na výborný výkon z minulého týdne a ikdyz jsme po 20 minutách vedli po krásném gólů z přímého kopu a měli 2 velké šance tak v tomto zápase jsme prakticky nedělali nic z toho co nám minulý týden přineslo úspěch. Bez bojovnosti, běžeckého výkonu , nasazení, střelby a dalších věcí nelze vyhrát žádný zápas. Porážka mrzí o to víc když se podíváte na ostatní výsledky týmů v tabulce nad námi.

Matěj Štefl i Dominik Voves se v zápase proti Tachovu prezentovali, stejně jako celý tým, velmi sympatickým výkonem. Na obrání favorita to však v pátek nestačilo.

HOLÝŠOV  -  PETŘÍN    3  :  1

Branky:  Jandoš

Video ze zápasu:

Rezerva vyrazila v neděli do Holýšova s jednoznačným cílem !!! Ukončit mizernou sérii bez výhry , jenže ani v Holýšově to nedopadlo a tak to doufáme odskáče v pátek Nepomuk