DOMAŽLICE - SKPP"A" 2 : 3 , NEPOMUK - SKPP"B" 2 : 5

Sestava :  Edelman  -  Provod, Kohout, ´Trojovský , Klich  - Bednář , Tětek ( 65´Flachs ) , Zajíček   - Demeter ( 75´ Tříska ) , Šimáně (87´Voves )  , Vodrážka Jan (65´ Treml )

Suchý , Vodrážka Dan

Fakta zápasu :

Video ze zápasu:

Fotografie ze zápasu:

Muži mají svůj cíl a sen - dostat se na divizní bednu a k tomu vede jediná cesta ! Vyhrávat ! To se v Domažlicích povedlo, ale byla to pořádná fuška. Kluci vstoupili do zápasu výborně a kdyby Kuba Tětek  proměnil stoprocentní tutovku po fantastické akci kterou si sám rozjel a přes Petra Zajíčka, Zdeňka Šimáněho a Honzu Vodrážku, se k němu zase dostal balon pár metrů před už skoro bezmocným brankářem Brychem, mohlo to být všechno jednodušší. jenže za chvíli nám fouknul nám dobře známý "Kašty" a domácí šli do vedení 1 : 0 . My jsme se výsledkově  dostali zpět  do zápasu klasickým "šatnářem" , když Petr Zajíček využil chyby v komunikaci při rozehrávce domácích . Když jsme 20 minut před koncem po nádherném vinglu Michala Provoda šli do vedení, vypadalo to s námi dobře, jenže domácí zabrali a pár minut před koncem vyrovnali na 2 : 2 a zase nám dal gól kluk, kterého jsme učili fotbalu u nás na Petříně - Vojta Černý  -  2 : 2.  Když už to vypadalo, že to bude po bodu, vyrazili jsme ke steči a po akci kapitána Petra Bednáře a Dominka Vovese, se prosadil Dominik Tříska a euforie mohla propuknout naplno  2  :  3   ....a konec

Komentář trenéra Radka Vodrážky:

Hodně moc jsme chtěli vyhrát, protože jsme fakt kousek od úspěchu, který tady na Petříně  dlooooouuuuho nebyl . Hodinu jsme hráli fakt dobře a po zásluze jsme šli do vedení . V posledních 20-ti minutách při nás ale stáli všichni svatí . Domácí nás zmačkli jako citron a i když nevyužili ani jeden  z asi 15 rohových kopů, tak se jim pár minut před koncem podařilo vyrovnat. Když už to vypadalo asi na spravedlivou dělbu bodů, tak se fotbal ukázal, jak dokáže bát krutý a nádherný zároveň.  My jsme byli v tu chvíli na té správné straně  a tuhlke výhru jsme si náramně užili. Pořád ale máme svojí misi nedokončenou a v sobotu nás čeká další těžká zkouška

NEPOMUK  -  SK PETŘÍN "B"     2  :  5

Branky:  Štefl 2 , Heller , Škarda , Brož

Sestava :  Pejřimovský  -  Havelka , Šulc , Maxa , Konvář ( 60´Brož )  -  Vanc , Heller , Rada ( 82 Václavík ) , Štefl  -  Kotěšovec , Škarda

Fakta ze zápasu :

Béčko dvě kola před koncem ještě žije stříbrnou nadějí a k tomu muselo v Nepomuku brát všechny 3 body. To se nakonec povedlo, ale jednoduché to vůbec nebylo. Kluci museli ukázat hodně ze svého repertoáru, aby zlomili odpor domácích, který byl po většinu zápasu opravdu tuhý. Teď v pátek vyzveme druhý Chotíkov bylo by super, kdybychom ho ještě dostali v posledním kole pod tlak ....