Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI A

 

 

 Náš první mužský tým hraje v letošním fotbalovém ročníku 2019/20 čtvrtou nejvyšší  soutěž  -

DIVIZI sk. A

muzi-2019.jpg

 

  PLÁN 

 

 

    PONDĚLÍ   30.3. 

Ahoj chlapi , 

omlouvám se za nepatrné zpoždění s týdenním hodnocením , ale můj včerejší cyklistický  výlet do "bájí" mě doslova a do písmene odrovnal , takže ještě jednou sorry za mírné opoždění . 

Každopádně než se rozepíšu , tak Vás musím skoro všechny strašně moc pochválit a to hlavně proto , že tohle trénování na dálku je prostě strašně složitý a chce to velké srdce a Vy ho zřejmě máte !!!

Sám jsem byl zvědav jak to pojmete a na většinu jsem opravdu hrd a strašně se těším na dobu až se to zase všechno rozběhne , protože už teď vím , že jestli se to letos anuluje , tak budeme mít příště  za cíl postupy dva . Když vidím jak jste ochotní pracovat , nenapadá mi vůbec nic jiného !

Když už jsem u toho , tak pár nejnovějších informací , které mám . V tuhle chvíli jsou informace takové , že FAČR pořád pracuje s myšlenkou soutěže dohrát , nebo nějak dohrát . Co vím , tak s nějakým zásadnějším rozhodnutím by měli přijít 8.dubna , takže uvidíme . Já osobně si myslím , že letošní sezona už je dohraná , ale že ta další může začít o poznání dříve .

Takže co se týče tréninku a přípravy , tak je to strašně složité , protože nikdo neví kdy a jak se bude moct začít . Já si myslím , že tyhle "sólo online tréninky " mohou trvat maximálně 4 týdny , s tím , že už jeden máme za sebou . Jsem přesvědčený , že za tu dobu se aspoň otevřou venkovní sportoviště , což by bylo pro nás první vyhrání . Takže pracujte dál , snažte se lehce dodržovat ty pokyny , které máte pod těma všema tabulkama co jsou tady dole pod tímto textem a nechávejte se inspirovat svýma kamarádama , protože tam jsou fakt většinou moc dobrý věci . Každopádně ten tréninkový cyklus budeme brát po týdnu ( o tom se ještě rozepíšu ) takže v tom týdenním cyklu byste měli jí maximálně 1 - 2 tréninky vytrvalostního typu , to znamená výběh , nebo výjezd na kole . Opravdu se snažte dělat dynamické věci do 30-ti vteřin záběru s patřičným odpočinkem a větším opakováním . Pořád platí , že za 30 - 35 min běžeckého tréninku toho stačíte opravdu dost , ikdyž z toho budete 20 min odpočívat . Pořád tam máte 15 min ve velkém zatížení , což jsou pořád řádově kilometry !!! Čím víc absolvujete tréninků , tak tím víc se zaměřujte na rychlost , rychlostní vytrvalost a dynamiku . Když se dostanete k běhání jednou týdně , tak samozřejmě praktikujte objem ať něco naběháte . To samé platí i na kole - moc jsem toho v životě nenajezdil , ale po jednom týdnu vím , že kilometr v lese , je jako 10 na silnici , takže když ujedete 40 min v tempu v lese , tak je to přesně to co potřebujete . Ale i tady můžete jednou týdně jet rádoby na "vyjížďku" a strávit relativně v pohodě v sedle třeba 2 hodiny . Co se týče posilování , tak to je pro Vás samozřejmě jednoznačně nejméně složité a to by v tom týdnu mělo být minimálně 2x  a to zdůrazňuji , že minimálně !!! Pořád musíte myslet na to , že jste fotbalisti a ne maratonci a když budete dělat to co Vám radíme , tak tu fyzičku budete mít taky skvostnou , ale hlavně nesmíte ztratit rychlost a sílu !

Tak a teď k samotnému hodnocení . Tyhle týdenní cykly budeme hodnotit jednak samostatně , tzn , že máte první týden za sebou ( což je tabulka  PRVNÍ TÝDEN  ) a ta druhá , momentálně se samýma nulama , je už na tenhle týden . A to hlavně proto , abychom  Vás udrželi v nějakém najetém modulu , aby Ti , co za týden udělali spousty práce neusnuli na vavřínech a naopak Ti , co tomu moc nedali mohli ukázat co v nich je . Každopádně všechny Vaše tréninky pořád vkládáme do té zásadní PLACHTY TRÉNINKŮ ( která visí v šatně a momentálně i tady ) , kde se zaznamenávají tréninky za celý rok 2020  CELKOVĚ  . Ta je pro nás trenéry fakt zásadní !!! Do té se totiž díváme vždy , když si nejsme jisti rozhodnutím o hraní , či nominaci a která na konci tohoto roku také rozhodne o finanční odměně , kterou budete dostávat . V tuhle dobu si můžete ,  na dobu hrací  , hodně pomoci , ale taky naopak . Jenom abyste věděli kolik počítáme za týden tréninků , tak je to stejné jako když se hraje a to 5 ( 4 + 1 ) , s tím , že do té celkové tabulky Vám počítáme za jednu tréninkovou jednotku jen běhání a kolo , posilování musíte absolvovat dvakrát , abyste dostali další bod . Každopádně se v tuhle chvíli může stát , že dosáhnete víc tréninků než je vůbec možné , ale to je jen a jen Vaše plus . Stejně tak se mohou svojí pílí dostat do vyšších pater ti , co jsou momentálně ve spodní části tabulky a to buď v prostředním , či dokonce třetím nejhorším pásmu . 

Tak a ještě něco málo k právě uplynulému PRVNÍMU TÝDNU . Ti co mají nad deset tréninků , to je prostě bomba a jestli v tomhle vydržíte , tak Vám to neskutečně pomůže o tom jsem naprosto přesvědčený !!! Prakticky podobná pochvala patří i těm co mají 5,6 a víc i to je stav , ve kterém se na trávníky můžete vrátit ještě v lepší kondici , než jste z nich slezli a to při vaší všeobecně dobré  fotbalovosti je prostě super zpráva . Ono taky hodně záleží na skladbě toho Vašeho týdenního cyklu .I na to se průběžně dívejte do těch tabulek , co Vám dennodenně posílám . Jde o to , aby jste tam měli ty způsoby tak nějak vyrovnané . Samozřejmě , že chápu , že někdo vůbec nejezdí na kole , to je samozřejmě výhoda těch co jezdí , že to nemají tak jednotvárné , ale jde o to aby tam v tom týdnu byl ten proces minimálně vyrovnaný a nepřevažovala tam jedna činnost , na to si dejte bacha . No a ti co mají mají méně než 5 se chytněte za frňák , vytáhněte tu hlavu minimálně z písku a ukažte že Vám tenhle tým a potažmo všechny lidi v něm , nejsou u pr... lhostejný . 

Takže tímto  startuju druhý týden !!! Opatrujte se , před tím vším co Vám píšu výše ,  se napřed starejte o Vaše zdraví a zdraví Vašich blízkých a věřme že už brzy bude zas líp 

 

ČUCHAM A VĚTŘIM , ŽE TOHLE VYHRAJEM

 

 

 

DRUHÝ TÝDEN

od 29.3.    do  1.4. 

name

CEL

BĚH

KOL

POS

  TROYA

2

1

0

1

ČUPI

2

0

0

2

DOMINO

4

1

1

2

NEYMY

4

1

1

2

HRÁBĚ

2

0

0

2

PROVY

1

1

0

0

TADE

2

1

0

1

ÁDA

4

1

1

2

VINKY

3

1

0

2

PÁŤA

3

2

0

1

SANČÍS

2

1

0

1

FIJI

3

1

1

1

HELÍS

4

1

0

3

KORĎAS

3

1

0

2

SCOT

0

0

0

0

VODR

2

1

0

1

VENA

0

0

0

0

BEDY

2

1

0

1

GAGA

0

0

0

0

JUDY

4

1

1

2

DEMI

4

2

0

2

DĚDEK

4

2

0

2

MÁRA

4

2

0

2

ŠKARDÍS

1

0

0

1

ŠULA

1

0

0

1

LEO

2

1

0

1

 

PRVNÍ TÝDEN 

od 23.3.      do  29.3.   

name

CEL

BĚH

KOL

POS

  TROYA

13

3

5

5

ČUPI

13

6

0

7

DOMINO

13

4

2

7

NEYMY

12

3

3

6

HRÁBĚ

11

1

3

7

PROVY

11

3

3

5

TADE

10

5

0

5

ÁDA

9

3

3

3

VINKY

9

3

0

6

PÁŤA

8

5

0

3

SANČÍS

8

3

0

5

FIJI

8

3

2

3

HELÍS

8

4

0

4

KORĎAS

7

3

0

4

SCOT

7

3

0

4

VODR

6

2

1

3

VENA

5

2

1

2

BEDY

5

5

0

0

GAGA

5

1

1

3

JUDY

5

2

3

0

DEMI

5

1

1

3

DĚDEK

2

2

0

0

MÁRA

1

1

0

0

ŠKARDÍS

1

0

1

0

ŠULA

1

0

1

0

LEO

0

0

0

0

 

 

 

CELKOVĚ

 

 

TRÉNINKOVÁ MORÁLKA   MUŽI 

 

1.1.- 29.3. 2020

                                   

  Z 53 TRÉNINKOVÝCH JEDNOTEK ( 48 + 5/ 1týden )

 

VÍC JAK 75% ÚČAST , tj. 40 A VÍC TRÉNINKŮ  =  SUPER !!!

 

53      PROVOD

51      KOHOUT

49       ŠIMÁNĚ

49    VINKLER

47      ŠTEFL

47      VOVES

46      KLICH

46    TROJOVSKÝ

44     HRABAČKA

41    ŠULC

41      HELLER

 

 75%  -  50%   ÚČAST  =  SPOKOJENOST

 

39      BEDNÁŘ

39     SUCHÝ

38    VODRÁŽKA

36     FIALA

35     ŠKARDA

34    KORDÍK

34    ZOUBEK

33    VOHRNA

32    DEMETER

31     BENDL

29    HUML

27    LISÝ

 

ANI NE 50% ÚČAST , tj. 26  TRÉNINKŮ A MÍŇ     =     BÍDA   !!!!

 

24     KOUDELE

21      BRÁCHA

16      GAVRYLOVSKYY

 

 

 

 

VŠEOBECNÉ INFO K TRÉNINKŮM

 

A K JEHO ZADÁVÁNÍ DO SYSTÉMU

 

Veškeré svoje aktivity budete tedy posílat přes MESSENGER do naší skupiny . My je budeme evidovat a zapisovat do tabulky , která bude pořád k mání tady . Pro přehlednost budeme zaznamenávat  tři druhy činnosti a takový nějaký průměrný čas činnosti , to abyste si nemysleli , že když poběžíte s košem , že máte odběháno , nebo když vezmete Vaší polovičku do náručí , že máte odposilováno :-) . Po každé , když něco z toho provedete , tak to prostě pošlete na MESSENGER a  ( klidně i s fotkou ,nebo videem , ale to rozhodně není podmínkou ) v úplně primitivním tvaru : 

Běh 6 km ( nebo třeba 35 min ) , nebo POSILOVÁNÍ  atd a já Vám za to napíšu do tabulky jeden bodík . Když tedy půjdete v jeden den na kolo , pak běhat a ještě si zaposilujete , tak máte hned body 3 a to se vyplatí  :-)

 

a tady jsou takové nějaké střední hodnoty činností k tomu aby to bylo za bod . Samozřejmě , že to není úplně striktní , někdy můžete udělat trochu víc , někdy zase míň

 

BĚH  -  celkem cca 30 min  , různé formy , úseky , výběh atd - když půjdete jen výběh , tak by to mělo být minimálně 5 km , když půjdete nějaké kratší úseky , nebo nějaké výběhy do kopců nebo schodů , tak při poměru výkonu a  odpočinku 1 : 3 , který je tak nějak ideální ( např 15 sec běh - 45 sec odpočinek ) , tak toho za 30 min stačíte dost . Pokud budete běhat pravidelněji , což doufám , tak to rozhodně kombinujte . Určitě při tom běhu doběhnete někam , kde je to hezký , kde najdete fakt parádní úsek který je trochu do kopce , svítí sluníčko , je tam parádní podklad a nejsou tam lidi . Tak tam zastavte a vymyslete nějaké úseky , které Vám to trochu "zpříjemní" . Samozřejmě , že měření času jakéhokoliv úseku Vás vždycky tak trochu nakopne , zvláště když jste většinou sami 

KOLO  -  cca 60 min  - u toho kola by to mohlo být i méně než 1 hodina , ale zase větší intenzitou . Každopádně po nějakých rovinatějších terénech aspoň 20 km v kopcovitém stačí možná i polovina. Takže při velké intenzitě stačí určitě 45 min , při lehčím výjezdu pak aspoň 75 min

POSILOVÁNÍ   -  cca 30 min , nebo cca 500 cviků  -  na internetu najdete tisíce různých cvičení jak na doma , tak na ven . Prakticky vše co uděláte Vám rozhodně neublíží . Jen si nemyslete , že když uděláte 50 kliků a 50 sklapek , že máte jako odposilováno . Tady se opravdu držte těch 30 min , nebo těch 500-ti opakování . U těch dynamických cviků jako jsou dřepy , kliky , sedlehy je to jasné , tam je 1 klik jeden cvik , ale hodně používejte ty statické cviky zvané CORE ( to jsou ty různá prkna a výdrže v různých polohách , zase jich na internetu najdete desítky ) u těchhle CORE cvičení pak počítejte 1 cvik za 2 sec v nějaké poloze . Ideální poměr v těchto cvičeních je 40 sec výdrž ( to je jako 20 cviků ) a 20 sec odpočinek a tu jednu polohu udělat 5 x za sebou , což máte 5 min na jednu polohu . Takže když si najdete 4 CORE polohy po 5-ti minutách , tak to máte za 400 cviků , k tomu pár kliků a dřepů a máte hotovo . 

 


Trenéři :  Realizační tým :

Radek Vodrážka  tel : 722 688 579

Jan Pleticha         tel : 725 720 126

Jaroslav Levý      tel :  737 251 582

Zbyněk Jiskra     tel :   775 218 027

 

Vedoucí mužstva :

Jan Vodrážka     tel  :  722 683 265     

Sportovní manažer :    Zdeněk Pfleger

Sekretář : Jakub Hačka   tel : 607 808 993

Předseda klubu : Jiří Bednář

 

Výsledky a tabulka :

 

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/9ba42f74-300e-4dae-8d8d-35cd1821b277

 

 

STŘELCI  +  ASISTENTI    DIVIZE  2019/20

6    ( 4 + 2 )    LISÝ

2    ( 0 + 2 )    KLICH

14  ( 7 + 7 )    DEMETER

3    ( 0 + 3 )    FIALA

7    ( 4 + 3 )    ŠIMÁNĚ

4    ( 0 + 4 )    HELLER

6    ( 4 + 2 )    ČERNÝ

1    ( 0 + 1 )    BEDNÁŘ

6    ( 5 + 1 )    ZOUBEK

4    ( 2 + 2 )    VOHRNA

8    ( 3 + 5 )    BENDL

1    ( 0 + 1 )    ŠULC

5    ( 3 + 2 )    PROVOD

1    ( 1 + 0 )    TROJOVSKÝ

 

 

STŘELCI KPM   2018/19

24   -  VOHRNA

18   -  ŠIMÁNĚ

12   -   BRUDNA

7   -    LISÝ ,  GAVRYLOVSKYY , BENDL

6   -   ZOUBEK

5   -   DEMETER , BEDNÁŘ , FIALA

4   -   PROVOD , NADEMLEJNSKÝ 

2   -   ŠULC , BEDNÁŘ 

1   -   HELLER , KOHOUT , ŠKARDA , ŠTEFL

 

ASISTENCE    KPM   2018 / 19 

27  -  ŠIMÁNĚ

17   -   BENDL

8   -    VOHRNA , ŠULC

6   -   FIALA  , GAVRYLOVSKYY , BEDNÁŘ

5   -   ZOUBEK , BRUDNA

4   -   NADEMLEJNSKÝ

3   -   LISÝ , DEMETER

2   -   ŠKARDA , KOHOUT

1   -   KRYSTL , HUML ,  PETERKA , KORDÍK , PROVOD                   

 

                

STŘELCI   DIVIZE   2017/18

10   -     ZOUBEK

7   -     VOHRNA

4   -     BENDL

3   -     NAVRÁTIL , MOTL , BRUDNA          

2  -      VINKLER 

1   -     LISÝ  ,  HARTL ,PAPÁČEK , ŠIMÁNĚ , KRYSTL , BEDNÁŘ  

 

 

STŘELCI KPM  2016/17

26  -  VOHRNA

14  -   ZOUBEK

10   -  HARTL  ,  LISÝ

​8   -   BENDL

​6   -   BEDNÁŘ

4   -   LEVÝ , BRUDNA

2   -   ŠMÍDL, MOTL ,ŠKARDA ,SVĚTLÍK , ŠULC

1   -  CHOCHOLATÝ , PAPÁČEK , ŠIMÁNĚ

 

STŘELCI - DIVIZE 2015/16

7  -   PAPÁČEK

6  -   BEDNÁŘ

5  -   LISÝ ,  PETERKA

4  -   VOHRNA , BENDL , ZOUBEK

2   -  CHOCHOLATÝ , SVĚTLÍK , BENDL

1  -   FEIFERLÍK ,  HARTL , ŠULC

 

STŘELCI 2014/15 - KPM

22 - LISÝ

13 - PAPÁČEK

10 - PETERKA

8 - VOHRNA

5 - BEDNÁŘ

4 - CHOCHOLATÝ , ŠEBEK , ZOUBEK

3 - MESZÁROŠ

2 -  HEJNAL , VÍT , ŠULC

1 -   MACHT , SVĚTLÍK, ŠKARDA 

 

STŘELCI  2013/14 - DIVIZE

7  -  VNUK

6  -  BEDNÁŘ

5  -  VOHRNA

4  -  PETERKA

2  -  HRÁDEK

1  -  ŠEBEK , ŠULC ,  MESZÁROŠ , SVĚTLÍK , KRAUS  , FEIFERLÍK , VÍT ,

 

STŘELCI 2012/13  -  KPM

13 - ŠKARDA

7 - VOHRNA

4 - SVĚTLÍK , BEDNÁŘ , PETERKA

3 - VÍT , KOČÍ , KROPÁČEK , MESZÁROS, FEIFERLÍK 

2 - KRAUS , ŠEBEK

1 - CHOCHOLATÝ

 

 

 

Příspěvky

MUŽI ZVLÁDLI DVOJZÁPAS

PÁTEK + NEDĚLE = 6 BODŮ

 
23. 6. 2017 | Rubrika: MUŽI A | Komentářů: 0

MUŽI "A" CHOTÍKOV - SK PETŘÍN 3 : 2

PRVNÍ PROHRA JE TU

 
5. 6. 2017 | Rubrika: MUŽI A | Komentářů: 0

MUŽI A SK PETŘÍN - HOLÝŠOV 4 : 2

DALŠÍ DOMÁCÍ VÝHRA

 
29. 5. 2017 | Rubrika: MUŽI A | Komentářů: 0

MUŽI A VEJPRNICE - SK PETŘÍN 0 : 3

... A DALŠÍ VÝHRA

 
22. 5. 2017 | Rubrika: MUŽI A | Komentářů: 0

MUŽI A SK PETŘÍN - LUBY 3 : 1

DIVIZE , DIVIZE , DIVIZE  !!!!

 
15. 5. 2017 | Rubrika: MUŽI A | Komentářů: 0

MUŽI A RAPID - SK PETŘÍN 1 : 1 ( 4 : 3 na PK )

JEN REMÍZA NA RAPIDU

 
9. 5. 2017 | Rubrika: MUŽI A | Komentářů: 0

MUŽI"A" LHOTA - SK PETŘÍN 2 : 3

VELEKROK K POSTUPU

 
1. 5. 2017 | Rubrika: MUŽI A | Komentářů: 0

MUŽI"A" SK PETŘÍN - ROKYCANY "B" 6 : 0

ZA 10 MINUT HOTOVO !!!

 
24. 4. 2017 | Rubrika: MUŽI A | Komentářů: 0

MUŽI A PŘEŠTICE - SK PETŘÍN 1 : 8

NEVÍDANÁ KANONÁDA  V PŘEŠTICÍCH

 
17. 4. 2017 | Rubrika: MUŽI A | Komentářů: 0

MUŽI"A" SK PETŘÍN - ROZVADOV 3 : 0

DALŠÍ VÍTĚZNÝ KORÁLEK NAVLEČEN

 
10. 4. 2017 | Rubrika: MUŽI A | Komentářů: 0


 


Poslední fotografie


Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.pngStatistiky

Online: 9
Celkem: 1178386
Měsíc: 14480
Den: 458