TRADIČNÍ HOKEJOVÝ ZÁPAS HVĚZD SK PETŘÍN

PRVNÍM ZÁPASEM ROKU 2017 BYLO

HOKEJOVÉ

WINTER GAMES SK PETŘÍN

Jeden z nejhezčích gólů celého hokejového podvečera vstřelil manager našeho sportovního střediska mládeže Lukáš Klein . Ten se mimochodem trefil hned pětkrát a byl jednoznačně nejlepším střelcem obou zápasů . Brankář Pavel Hrabačka junior se marně natahoval na jeho precizní teč po ukázkové akci celé první pětky trenérů .

MUŽI     -      TRENÉŘI

+ dorostenci a hosté

1       :      10

​  10      :       7

Góly : Papáček 4 , Pfleger 2 , Fikrle 2 , Hejnal , Vohrna , Chocholatý     -     Klein 5  ,  Fikrle 3  ,  Vodrážka Jan 2 , Štefl 2  ,  Vodrážka Dan  ,  Valenta  ,  Linhart  ,  Gasczcyk  ,  Vodrážka Radek

Sestava mužů  :  Bednář  -  Zoubek , Papáček , Škarda , Chocholatý , Vohrna  -  Pleticha , Levý ,  Příhoda , Šmídl , Hejnal   -   Rous , Rout , Pfleger , Motl   -   trenéři : Votípka , Šulc

​Sestava trenérů , hostů a dorostenců :  Hrabačka jr.  -  Karadžov , Mašek , Klein , Linhart , Hrabačka st.   -  Fikrle , Valenta , Jiskra , Gasczcyk , Vodrážka Dan   -  Schamberger , Vodrážka Radek , Štefl , Trojovský , Vodrážka Jan

​V prvním zápase bylo skóre vyrovnané jen několik málo minut . Brankář mužů Petr Bednář byl neustále pod drtivou palbou ostřílených mazáků a skóre narůstalo geometrickou řadou . Trenéři , podporováni jednou mládežnickou pětkou , dominovali ve všech herních činnostech a trenérské duo mužů - Votípka , Šulc marně točilo se sestavou . Za 30 minut bylo hotovo a výsledek 10 : 1 naprosto vystihoval dění na ledě .

​Do druhého zápasu si oba týmy vyměnili dva hráče . K mužům do brány šel do té doby  takřka neprůstřelný mladík Hrabačka ,  s ním i spoluhráč Jardy Jágra Marek Fikrle a utkání mělo úplně jiné grády . Brankář Bednář se za vyzrálou obranou trenérů vyšvihl k neskutečnému výkonu a dlouho držel trenéry ve vedení . Jenže  pak se dvakrát utrhl Tomáš Pfleger a své dvě sóla bezpečně uklidil . Trenéři se ještě zmohli na snížení stavu , ale v poslední minutě se muži trefili zase a za ohlušujícího rachotu naplněných tribun dotáhli  odvetu do vítězného konce .

Každopádně všem přítomným patří velké uznání a doufejme , že podobné výkony předvedeme i na travnatém povrchu .