ŽÁCI U15 VYŠEHRAD -. SK PETŘÍN 5 : 1

NA ÚVOD NEPOPULÁRNÍ "BŮR"

Branka  :  Nový

Sestava :  Zíma  -  Kajer Dan , Tegi  ,  Vodrážka  ,  Štolka  -  Talůžek  ,  Milota ,  Veselý  ( 63 Hendrych ) ,  Sotona  (  42 ´Majer )  -  Mašek  ,  Nový

V prvním jarním kole jsme zavítali na legendární umělku slavného fotbalisty Laviho ze seriálu Vyšehrad a dopadli jsme , co se týče výsledku  , velmi nepříjemně .

Bohužel jsme nezachytili úvod utkání a domácí se uklidnili brzkým gólem v naší síti . Nic naplat nám nebyl fakt , že jsme v poli byli víc než vyrovnaným soupeřem a že i šancí jsme si vypracovali spoustu . Jenže za jejich neproměňování přišel trest a bylo to  2 : 0 . Naštěstí se těsně před přestávkou po  parádní akci Talůžek - Nový , trefil druhý jmenovaný a bylo to hned veselejší .

Jenže jak začala první půle , začala i druhá a domácí hned odskočili na rozdíl dvou branek . Pak přišla snad jediná , několikaminutová , fáze zápasu , kdy jsme vypadli z role a když jsme si opět začali vypracovávat tutovky , domácí nás ze stejných akcí trestali bez varování .