VÝHRU TREFIL V POSLEDNÍ MINUTĚ BOROVSKÝ

BRANKY  :  SOTONA  ,  HAKL  ,  TALŮŽEK  ,  BOROVSKÝ

SESTAVA  :  STREJC  -  KAJER DANIEL  ,  ŠERÝ  ,  MILOTA  ,  KAJER  JAN  -   TALŮŽEK  ,  MARKO  ,  SOTONA  ,  HAŠL  -  BOROVSKÝ  ,  VODRÁŽKA  -  HAKL

Tak nakonec z tohohle zápasu bereme všechny tři body , ale ???

Do utkání jsme díky početné marodce a odpolednímu vyučování vstoupili jen s deseti hráči , ale paradoxně to byla jedna z našich nejlepších částí zápasu , i když tak nějak velmi dobře jsme hráli po celý první poločas už  i v jedenácti lidech . Poločasových 1 : 3 bylo pak naprosto vypovídajících . Jenže !!!!

Přišla druhá polovina utkání a místo abychom svého soka dorazili stejnou zbraní , jako jsme ho načali v úvodním dějství , tzn . pohybem a rychlou kombinační hrou , začali jsme nepochopitelně balóny nakopávat a hlavně jsme se přestali dostávat do šancí ! Soupeř sice fotbalovou kvalitou neoplýval , ale z brejků občas hrozil . Po jednom takovém se domácí dostali k zahrávání rohového kopu a bylo to 2 : 3 .  Pravděpodobnost , že by domácí dokázali vsítit ještě třetí vyrovnávací branku , sice nebyla moc velká , ale "trošičku" jim pomohl hlavní arbitr , který fouknul penaltu podobnou té , kterou nedávno kopala Sparta na Dukle - tojest naprosto vymyšlenou a bylo to  3  :  3

A přišla třetí fáze utkání a tou byla obrovská chuť to utkání zase otočit zpět na naší stranu . Byť to fotbalově opravdu nebylo nic moc , tak za tu snahu jsme dostali dárek v podobě vítězné trefy , kterou v poslední minutě parádně trefil Borovský .

Nejlepší výkony na hřišti předvedli :  KAJER DANIEL , ŠERÝ , HAKL