VÝSLEDKOVÝ SERVIS 27. - 31.8. 2022

U19 OBRALA SPARTU PRAHA !!!

Sparta si sice na Petříně vytvořila závěrečný tlak , ale kluci v čele s výborným Ondrou Petrem v bráně si ten parádní bod za remízu , vzít nenechali

U19

OBRALA

SPARTU

Ve vloženém středečním kole České dorostenecké ligy se děly věci . Naše devatenáctka si totiž vyšlápla na Spartu Praha a po skvělém výkonu si nechala doma bod po remíze 1 : 1 . To , co je na tomhle výsledku nejzajímavější je to , že oba týmy měli naprosto shodný věkový průměr !!! Jak Sparta Praha , tak naši borci vyrukovali na sebe s šesti hráči ročníku 2004 v základní sestavě , další dvě 2004 měli na lavici a zbytek , tj dalších devět hráčů  bylo ročníku 2005 !!!

Pepa "PIDA" HÁJEK  ještě v tenhle moment na balon nedosáhl , ale po následném rohovém kopu se dostal ve vápně k odraženému míči a pořádnou pumelicí  propálil sparťanského brankáře !!!

SK PETŘÍN U19  -  SPARTA PRAHA   1 : 1

Branka : Hájek

Komentář trenéra Honzy Pletichy :

Tak tohle je další ze zápasu na které se bude dlouho vzpomínat. Do zápasu jsme šli s tím že pokud podají všichni výkon na hranici svých možností tak nějaký bod získáme. Co se týká týmového, běžeckého a bojovneho výkonu tak tomu tak skutečně bylo a co se individualnich výkonu týká tak tam byly ještě u některých v určitých fázích zápasu rezervy. Bod z tohohle zápasu je naprosto zasloužený byť měla Sparta většinou navrch ale recept jak překonat naší defenzivu nenašla. Obrovskou pochvalu zaslouží samozřejmě všichni ale jednoho hráče bych přece jen vyzdvihl a to Pidu Hájka který původně v základní sestavě být neměl ale Matěj Kyklhorn nemohl nastoupit a Pida podal výborný výkon a odměnou mu byl vyrovnávací gol. Dlouho tenhle bod ale slavit nemůžeme protože už v neděli nás čeká Jablonec

DO ČELA

Oba mužské týmy vstřelili na venkovním hřišti 4 góly a shodně se uvelebili na druhých místech ve svých tabulkách . Ligové dorosty přivezli z Kladna 4 body a ty divizní si to v městském derby s Doubravkou rozdělili fifty fifty  . Starší žáci si poradili doma s Vlašimí a nakonec doma vyhrála i U13 nad eskápéčkem z Budějovic , kterému bohužel o jeden gól podlehla naše U12 .

MUŽI

Lukáš Kotěšovec ( na snímku v  domácím zápase se Soběslaví ) se v Komárově trefil do černého hned dvakrát , což bylo základním kamenem pro naše vítězství 2 : 4

KOMÁROV  -  SK PETŘÍN A    2  :  4

Branky :  Kotěšovec 2 , Provod , Vanc

Sestava : Suchý  -  Vinkler , Lisý  , Kohout  , Vodrážka Dan  - Bednář  , Zajíček ( 82´Tětek )  , Štefl ( 46´Heller ) -  Provod   , Demeter  (86´Rada ) , Kotěšovec  ( 63´Vanc )

Pejřimovský , Maxa , Havelka

Fakta zápasu :

Fotografie ze zápasu :

Video ze zápasu :

Muži byli posíleni domácím výhrou obratem v nastaveném čase a rozhodně si chtěli z Komárova něco odvézt . A začali skvěle ! Po pár minutách přiklepl ve vápně Aleš demeter míč Lukáši Kotěšovcovi  a ten zamířil více než precizně - 0 :1Pak nás neskutečným zákrokem podržel brankář Vojta Suchý , ale za chvíli už byl krátký na dorážku parádního centru z levé strany a bylo srovnáno - 1 : 1 .

Druhá půle začala našim mírným tlakem , ze kterého jsme se dostali až k pokutovému kopu , který proměnil zase Lukáš Kotěšovec a zaslouženě jsme vedli 1 : 2 . Ještě pár minut po této brance jsme byli lepším týmem , ale odskočit na rozdíl dvou branek jsme nedokázali . Domácí poslali do útoku mohutného stopera Vaníčka a pomalu začali stupňovat svůj závěrečný tlak . 10 minut před koncem jsme bohužel dostali na 2 : 2 a domácí byli hodně na koni . Jenže z rozehrávky dostal balon Michal Provod na levé straně a proběhl s ním celou polovinu až do domácí branky - 2 _ 3 . Zbytek zápasu už jsme si vcelku pohlídali a když střídající dvojice Kuba Tětek - Martin Vanc vymysleli parádní čtvrtou branku , bylo hotovo .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :

Moc dobře jsme věděli co nás v Komárově čeká a řekl bych , že jsme to takticky zvládli tak nějak obstojně . Podržel nás opět Vojta Suchý v bráně , což prostě potřebujete když chcete vyhrávat a dali jsme venku 4 branky , což je prostě super ! První půle byla hodně vyrovnaná , my jsme si na lavici nechali našeho nejlepšího hráče tohoto zápasu Davida Hellera a když jsme ho po přestávce vypustili na plac , byli jsme lepším týmem a zaslouženě vyhráli , byť v momentě kdy domácí srovnali na 2 : 2 to vypadalo spíše na remízu . Ale fotbal rozhodujou maličkosti a my jsme zase ukázali , že máme o něco víc natrénováno , než soupeř a dost možná i tohle rozhodlo .

ZRUČ  -  SK PETŘÍN  B    1  :  4

Branky :  Vanc , Škarda  , Levý , Tětek

Rezerva jela do Zruče s lehce omezeným kádrem , ale s jasným cílem urvat čtvrtou výhru v řadě . Od začátku se do soupeře zakousla s velkou chutí , ale ten odolával více než hodinu . Pak se dvojitě tečovanou střelou prosadil Kuba Tětek a domácí to zlomilo . Vzápětí se totiž po parádním pasu Kuby Krystla prosadil kapitán Petr Škarda  a chvíli na to i hrající trenér Jarda Levý , kterému přímo na palici posadil balon Lukáš Maxa . Paradoxně až za stavu 0 : 3 přišla asi nejlepší pasáž domácích , ze které snížili na 1 : 3 . Poslední slovo si ale vzal Zdeněk Šimáně , který nádhernou přihrávku našel před prázdnou bránou Martina Vance a bylo to 1 : 4

Musím pochválit soupeře , protože z těch čtyř dosavadních , byla Zruč jednoznačně nejlepším týmem .  Ale i ona to s náma měla těžký  a sice velmi dobře , ale prakticky pořád , se jen bránila našim útočným akcím . My jsme si sice z toho tlaku určitě nevytvářeli jednu šanci za druhou , ale pár jsme jich měli . Byl jsem přesvědčený , že pokud budeme pokračovat v nastaveném výkonu , že to domácí nemohou ve druhé půli vydržet a přesně to se stalo . Každopádně to byl pro naše kluky skvělý a hlavně těžký zápas , který jsme nakonec vyhráli , takže jim patří velká pochvala .

DOROSTY

KLADNO  -  SK PETŘÍN U19    1  :  1

Branky :  Hofman

Devatenáctka veze z Kladna bodík a vzhledem k tomu , že se u "poldovky"  hrál takový klasický kladenský zápas , tzn proti větru , dešti , tak je ten bodík nakonec dobrý !!!

Už při příjezdu na Kladno bylo jasné, že nás tady nečeká nic jednoduchého a to když nám oznámili kde se bude hrát, sice na trávě, ale úzké, podmáčené a o výšce trávy nebude raději mluvit. Po 10 minutách hry nám naše podezření potvrdili ještě některá rozhodnutí rozhodčího. Zápas byl vyrovnaný s minimem šancí na obou stranách. Ve druhém poločase kdy akci před obdrženým gólem předcházel metrový ofsajd jsme po nedorozumění v obraně prohrávali 1:0. Dobré na všem je to, že po každé obdržené brance se nesesypeme ale naopak se snažíme s tím něco udělat a to i tentokrát. Už po 4 minutách jsme po krásné akci kdy po prúnikovce od Šeďase, Filip Hofman přehodil gólmana a bylo to 1:1. Od 60 minuty do 80 minuty jsme měli lehce navrch, ale z vypracovaných šancí jsme branku soupeře neohrozili. Posledních 10 minut se neslo v duchu vymyšlených faulů kdy nás rozhodčí už k ničemu nepustili. Kluci opět zaslouží pochvalu za to jak zápas odmakali nenechali se až na malé výjimky vyprovokovat.

SK PETŘÍN U18  -  SENCO    0 : 3

Branky :

Osmnáctka nesehrála úplně špatný zápas , herně to nebylo vůbec špatné a i šancí si vytvořila rozhodně více než hosté , ale ten výsledek je prostě jasnej !!!