VÝSLEDKOVÝ SERVIS 17. - 18. 11. 2018

30. 11. 2018

HONZA ŠULC TO MÁ RÁD TĚŽŠÍ

V posledním podzimním zápase hostilo naše áčko doma borce z Mýta . Už o poločasové přestávce to bylo 3 : 1 a nic nenasvědčovalo tomu , že se na trávníku odehraje nějaké sebemenší drama . Proti byl však Honza Šulc , který velmi záhy po příchodu z kabin , stihl za minutu vyfasovat dvě žluté za sebou , a zařídil , že posledních cca 40 minut mělo opravdové grády . Nakonec však se šťastným koncem pro červeno - bílé barvy .

===================================

SKVĚLÝ

PODZIM

Oba mužské výběry a všechny čtyři dorosty , těchto šest týmů se postaralo o závěrečnou podzimní tečku . Divizní dorosty sice tvrdě narazili v sousedních Rokycanech a ani jednomu z týmů se nepodařilo vyhoupnout se na úplný vrchol tabulek , ale vše ostatní bylo labutí písní . Mužská áčko potvrdilo svojí formu a zdolalo třetí Mýto. Rezerva si před vypuknutím dokopné poradila s béčkem Vejprnic a s podzimem se parádním výsledkem rozloučili i oba ligové dorostenecké výběry . Na Petříně to odskákal Motorlet .

MUŽI "A"

SK PETŘÍN   -   MÝTO      3  :  2

Branky  :  Vohrna , Zoubek , Nademlejnský

Sestava :                      Příhoda

Šulc     Zoubek   Lisý   Fiala

Nademlejnský (90´Huml)  Bendl (63´Kohout)

Bednář  Šimáně (86´Kordík ) Gavrylovskyy (63´Škarda)

Vohrna  (83´Peterka )

Suchý

Poslední podzimní zápas svedl prvního se třetím týmem tabulky a čekal se lítý boj . A to se nakonec i vyplnilo....

Naši borci byli od začátku rozhodně aktivnějším týmem a svojí mírnou převahu přetavili v úvodní branku už po 10-ti minutách hry . K exekuci volného přímého kopu ze vzdálenosti cca 20-ti metrů ,  se postavil matador Martin Nademlejnský a s vydatnou podporou domácího správce , který schválně nechal ve vápně trčit jeden drn , dostal balon do sítě za bezmocného brankáře Vilda  -  1  :  0 .  Obraz hry se tak nějak neměnil a záhy už to bylo 2 : 0 . Brankář Příhoda rychle rozehrál hostující ofside , balon se během několika vteřin dostal ke kopačce Zdeňka Šimáněho , který svůj samostatný úprk vyšperkoval parádní příhrou před prázdnou kasu , kde našel svého útočného parťáka Marka Vohrnu . Kdo si tři minuty před pauzou odskočil do fronty na klobásu , tak musel litovat . Nejprve se totiž ve 42´minutě nádherně přes zeď trefil hostující Holý , byť z velmi přísně nařízeného volného kopu , ale ani to nebylo v první půli vše . V posledním minutě jsme se ještě dostali k rohovému kopu a Petrovo Bendlovo balon na první tyč , odvrátila hostující obrana jen za použití paže - pecka . K té se postavil vyhlášený exekutor Lukáš Zoubek a do kabin se šlo za stavu 3 : 1 .

Prvních deset minut půle druhé probíhalo přesně tak jak vesměs všichni očekávali a moc lidí , kteří by si vsadili na mýtský obrat na stadionu rozhodně nebylo . Jenže pak přišla červená karta pro domácí beka Honzu Šulce a hosté měli s nastavením před sebou 40-ti minutovou přesilovku . V té se však zmohli jen na druhý parádní kousek Holého , který se zase trefil z přímého volného kopu a pak ještě na jednu střelu z uctivé vzdálenosti . Víc jim toho naše družina nedovolila a zaslouženě si doma nechal všechny tři body .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Začali jsme velmi dobře , rychle jsme se dostali do dvoubrankového vedení a zdálo se , že už to zvládneme bez nervů . Pak však přišel parádní trestňák  hostí a bylo to  jen o gól . Když jsme však v poslední možné chvíli prvního poločasu proměnili penaltu a šli do šaten opět s dvoubrankovým vedením , tak už jsme vůbec nevěřil , že by nás hosté mohli nějak potrápit . To jsem si myslel ještě 10 minut v půli druhé , ale pak mě zase fotbal utvrdil v tom , že se musíte být připravený na všechno a oslabení samozřejmě změnilo klima na hřišti . Každopádně za těch 40 min v oslabení musím kluky strašně pochválit ! Kromě dalšího trestňáku jedna jediná střela na naší bránu a to ještě z uctivé vzdálenosti a z naší strany snad čtyři tutovky z toho dvě z kategorie "mega" . Takže konečné tři body považuji za naprosto zasloužené .

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU :

MUŽI "B"

SK PETŘÍN  -  VEJPRNICE B   4  :  0

Branky:  Buranský , Škarda , Kolena , Eliášek

Rezervu čekal poslední domácí podzimní úkol a nakonec ho  s přispěním ne zrovna pravidelných střelců ,  splnila v pohodovém tempu . Hosté sice přijeli v hodně kombinované sestavě , ale bojovali o každý metr , takže je definitivně srazila až třetí branka , kterou parádní ranou vsítil mladý Jirka Kolena .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Možná , že jsme čekali ještě vyšší výsledek , ale hosté bránili seč mohli a my jsme si s tím hlavně v první půli  , když měli ještě vejprničtí sílu , nedokázali poradit . Ve druhé půli přišel rychlý druhý gól a od té chvíle už nebylo o naší výhře pochyb . Na konec prostě dobrá práce .

DOROST U19

SK PETŘÍN   -  MOTORLET   2  :  0

Branky :   Provod , Demeter

Devatenáctku čekal vele těžký soupeř  , který přijel udělat vše pro to , aby na čele ligové tabulky byl s náma i on . Jenže fotbal někdy píše neuvěřitelné příběhy . Běžela 3. minuta zápasu kdy se po naší standartce dostával balon už za záda bezmocného brankáře Motorletu , tam se však role brankářské dvojky ujal jeden z hostujících obránců a parádně balon z brankové čáry  vyrazil . Až sem to bylo pro hosty fajn , následná nařízená , proměněná penalta a zároveň červená karta už asi méně . Do konce zbývalo už jen 86´a hosté se podle toho samozřejmě na hřišti chovali . Zatažená obranná linie , přes kterou jsme se během první půli dostávali jen zřídka , povolila jen jednou , když se trefil Aleš Demeter . Druhá půle už byla jen odvarem fotbalu a hosté neměli na obrat sílu . Tedy až do 80´min . Za posledních 10 minut si vytvořili hned několik slibných šancí ( z toho jednu která se v žádném případě nedala nedat ) a kdyby , tak by to bylo ještě pořádně horké . Na kdyby se ale nehraje a kluci si na podzim  připsali už 32 bod !

Neskutečné , dechberoucí fantastické !!!

DOROST  U 18

ROKYCANY -  SK PETŘÍN    4  :  0

Branky  :

Osmnáctka odjela bojovat do Rokycan o první flíček v divizní tabulce , ale na tenhle zápas budou chtít všichni asi rychle zapomenout . Posvícení není každý den.......

DOROST U 17

SK PETŘÍN   -   MOTORLET   6  :  2

Branky :   Zajíček 2 , Vodrážka , Svoboda , Nový , Ježek

Sedmnáctka přivítala v posledním kole soupeře , se kterým se nikdy nenudí . Za posledních šest vzájemných soubojů nastala hned čtyřikrát remíza 3 : 3 a nikdy nepadlo méně jak šest branek . A ve stejném duchu se odehrával i tento souboj , byť jsme to byli hlavně my , kdo se staral o to , aby diváci viděli co nejvíc branek . Kluci se totiž do soupeře , se kterým si to v přímém souboji rozdali o pozici v lepší , či horší polovině tabulky , zakousli jak do rohlíku a svého soka přejeli úplně ve všem !!!
Zvláště první půle , které skončila výsledkem 3 : 0 , byla jednou z nejlepších pasáží , kterou tým na podzim předvedl . A konečná šestka v motorletské síti , byla ještě milosrdným přídělem tradičního soupeře , který tentokráte neměl vůbec nárok .

DOROST U16

ROKYCANY  -  SK PETŘÍN    6  :  1

Branky : Jandoš

Šestnáctka chtěla napravit katastrofu svých starších kolegů a po prohrané první půli ( 1 : 0 ) plánovala velký obrat . Bohužel to dopadlo ještě hůře než čekal ten největší skeptik . Bohužel i tady přišel černý puntík na konec jinak velmi zdařilého podzimu .