Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÁ¨Ý SERVIS Z 20. - 21.5. 2017

29. 5. 2017

 

VÍTEJ ZLATÝ

 

HATTRICKU

 

 

Muži už si svůj titul krajského mistra užívají několik dní a víkendu se k nim přidaly oba dva dorostenecké výběry !!! Suma sumárum   -   do konce soutěží zbývá cca měsíc a

SK PETŘÍN PLZEŇ

už má tři mistry krajského přeboru !!!

​Neskutečné , neuvěřitelné , monstrózní , famózní , chváleníhodné .........

muzi-titul-2017.jpg

MUŽI  -  MISTR PLZEŇSKÉ KRAJE

Muži už sice mají krajský titul v kapse přes dva týdny , ale až teď , po zápase s Holýšovem , si mohli vychutnat oslavy na vlastním hřišti !!!

dorost-titul-2017-1.jpg

STARŠÍ DOROST - MISTR PLZEŇSKÉHO KRAJE

Starší dorost měl doma s Tachovem první mečbol a hned ho proměnil , takže čtyři kola před koncem soutěže mohli propuknout vítězné oslavy !!!

dorost-u17---titul.jpg

MLADŠÍ DOROST  -  MISTR PLZEŇSKÉHO KRAJE

Mladší dorost sice v týdnu lehce klopýtnul na Košutce a ani drtivá výhra s Tachovem ho ještě nemohla pasovat na letošního mistra , ale odpolední zaváhání Doubravky dala klukům definitivní jistotu , že i titul mladšího dorostu poputuje na Petřín !!!

 

MUŽI "A"   

 

SK PETŘÍN  -  HOLÝŠOV   4  :  2

 

Branky :  Bendl 2  ,  Vohrna , Šimáně

 

Sestava :                     Pfleger  ( 80´Hrabačka )

Škarda   Zoubek  ( 46´Trojovský )  Levý ( 46´Světlík )

Šulc ( 60´Šimáně )    Papáček   Lisý   Bednář

 Bendl      Vohrna

 

Áčko začalo opět zhurta , ale nám velmi známý brankář Řezáč dělal možné i nemožné , aby udržel nulu co nejdéle . Nicméně  náš tlak se pořád zvyšoval a nakonec to stačilo na poločasové dvoubrankové vedení , když se do černého trefili Bendl a Vohrna . Druhá půle už sice tolik parádního fotbalu nepřinesla , ale o našem vítězství nebylo pochyb ani na vteřinu . Hosté sice ještě odpověděli na třetí branku Bendla , ale v závěru svým prvním gólem za áčko zase odskočil na rozdíl tří branek mladý Šimáně . Holýšov ještě v závěru vymetl naší šibenici , ale tři body zůstaly na Petříně .

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :    Musím kluky pochválit , protože dokážou prodat naší momentální pohodu a předvádíme fakt dobrý fotbal . Až se divím , kde se to v nás bere , protože proti nám vesměs hrají soupeři , kteří hrají o bytí a nebytí , ale rozdíl je pořád vel , velký . Cíl sezóny jsme už dávno splnili , ale před námi je ještě jedna výzva a to dohrát celou soutěž bez porážky v základní hrací době a přesto , že  už máme prakticky letní přestávku , tak o víkendech do toho půjdeme na plný pecky !!!

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ :

http://sogun1.rajce.idnes.cz/Petrin_x_Holysov_Muzi_A/

 

 

MUŽI"B" 

CHOTĚŠOV  -  SK PETŘÍN    2  :  1

Branky :​  Němček

​Rezerva po pěti výhrách v řadě klopýtla v Chotěšově , ale doufejme , že to jen malinkatá překážka na cestě za záchranou . Domácí byli tentokráte nad naše síly , ale i tak jsme dlouho drželi remízový stav . Rozhodující branka totiž padla až v samém závěru , což samozřejmě trochu mrzí .  

 

DOROST U19    

SK PETŘÍN  - TACHOV   4  :  0

Branky : Šimáně  , Brudna , Gavrylovskyy , Trojovský

Starší dorost zažívá snovou sezónu a kluci proměnili hned první mečbol . Mistři , mistři , mistři - těžko dodat více . Stačí si jen prohlédnout fotky a video z utkání a následných oslav

 

FOTOGRAFI Z UTKÁNÍ A OSLAV :

http://sogun1.rajce.idnes.cz/Petrin_x_Tachov_99/

 

VIDEO ZE ZÁPASU A OSLAV :

http://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Fotbal/Pohlavi-Muzi/Sezona-2016-2017/149602-SK-Petrin-Plzen-SD-FK-Tachov-SD.htm

 

 

DOROST U17 

SK PETŘÍN  -   TACHOV   13  :  0 

Branky :  Nový 4 , Bartička 2 , Koudele 2 , Otto , Pospíchal , Vinkler , Žižka , Provod

​U 17 bohužel klopýtla ve středu na košutce , takže ani drtivá výhra nad Tachovem , jim ještě nedávala jistotu titulu . Ta přišla až záhy po výsledku druhé Doubravky . Takže i tady můžeme jen zakřičet : Mistři , mistři , mistři !!!

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ :

http://sogun1.rajce.idnes.cz/Petrin_x_Tachov_00/

 

 

DOROST U16 

DOBŘÍV  -  SK PETŘÍN    0  :  14

Branky :  Tětek 6  ,  Vrána 3 , Koželuh 2 , Salvét 2 , Maur

Další demolice našeho soupeře v podání našich nejmladších dorostenců . Kluci si pomalu doužívají těchto procházek po zeleném pažitu , protože je už za pár měsíců čeká druhá dorostenecká liga a to bude úplně jiná káva !!!!

 

 

ŽÁCI U15   

K. VARY  -  SK PETŘÍN   5  :  1

Branky :  Vodrážka

Nuladvojky  měli zase obrovské problémy se sestavou , ale nakonec za vydatné podpory o rok mladších kolegů odehráli více než slušný zápas .

 

ŽÁCI U14   

K. VARY  -  SK PETŘÍN    0  :  3

Branky :   Majer , Jandík ,  Maxa

Nulatrojky prochází obdobím , že jim je úplně jedno kdo proti nim nastoupí !!! Výsledek je pořád stejný a kluci , včetně realizačního týmu a všech jeho fanoušků si tohle musí užívat !!!!

 

ŽÁCI  U 13

SK PETŘÍN   -  SPARTA PRAHA   1  :  4

Branky :  Pastyřík

Kluci předvedli jeden z nejlepších výkonů ve svých dějinách a jen strašně málo je dělilo od neskutečného úspěchu !!! Hned v první minutě rozesmutnil sparťany Pastyřík a vedli jsme 1 : 0 . V tu chvíli si rudí mysleli , že to za chvilinku otočí , jenže kluci dřeli jako koně a vyrovnání přišlo až po 70´hry !!! Bohužel hned na to přišel druhý slepenec a když záhy udělal velechybu brankář Fikrle , který byl jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti a místama přiváděl sparťany k šílenství :-)  bylo hotovo .

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ :

http://sogun1.rajce.idnes.cz/Petrin_x_Sparta_2004/

 

 

ŽÁCI U 12

SK PETŘÍN  -  SPARTA PRAHA  2  :  7 

Branky :   Kolářík  , Hrdlička

Ani o rok mladší kluci nedali Spartě vůbec nic zadarmo a přesto , že konečný výsledek není vůbec špatný , tak vzhledem k průběhu hry je až krutý !!! Kluci zahráli skvěle a nebýt famózního výkonu sparťanského gólmana , mohlo to být daleko veseljší !!!

​FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ :

http://sogun1.rajce.idnes.cz/Sparta_x_Petrin_2005/

 

trojas-2017.jpg

KAPITÁN  "TROYAS" SPLNIL ÚKOL A JDE DÁL

Kapitán staršího dorostu Martin Trojovský jako jediný opouští řady našeho dorostu a jeho další kroky povedou do kategorie mužů , kde se popere o místo v divizním kádru . Každopádně jeho mise , jakožto jediného hráče ročníku 1998 byla splněna na jedničku a kluci si musí pro příští rok najít jiného vůdce !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

Lobezská 22
32600 Plzeň

IČ: 00479250

+420607808993

jakub.hacka@gmail.com

Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.png

hajek.png
Statistiky

Online: 7
Celkem: 704631
Měsíc: 21940
Den: 496