SERVIS VÝSLEDKŮ 3/2015

VÝSLEDKY ZE 17. -18.1. 2015

Zlaté medaile si na krk pověsili naše nulaosmičky po skončení turnaje ve Stochově !!! Šest zápasů , šest výher a skore  44 : 2 , to je bilance která opravdu stojí za zdvižený palec . Takže pánové gratulujeme !!!

FOTBALOVÉ ZPRÁVY

ze třetího  týdne roku , aneb

TAKHLE BY TO ŠLO

Prakticky všechny naše týmy se o víkendu zapojili do různých soutěží a bylo se opravdu na co koukat . Stručně řečeno , byl to zase ten náš klub , který ukázal po celém světě jak to tady na Slovanech umíme hrát :-)

SK ZČE  -  CHLUMČANY   9   :   1

Není to zase tak dlouho , kdy nás soupeř kvalit Chlumčan pořádně trápil a v takovýchto zimních přípravách i dost často porážel . Čas letí jako bláznivý  a díky řádné lopotě je pro tentokráte tahle doba pryč !!! Chlumčany , hlavně výsledkově , drželi s našim áčkem krok jen v první půli , ale pak už to tam padalo jako na běžícím pásu . Jako zpestření té zimní lopoty to však sklidilo maximální účel .

STARŠÍ DOROST

SK ZČE st. dor.  -  SK ZČE  ml. dor.  7  :  4

Starší dorost  si ke své první letošní přípravě pozval do Brojovky své mladší kolegy a ukázal , že pokud jim vydrží chuť a píle , budou na jaře čeřit ty nejvyšší vody .

MLADŠÍ DOROST

SK ZČE  "99"  -  SK ZČE  st.dor.     4   :   7

Mladší dorost sice v první čtvrtině přípravného modelového zápasu se svými staršími kolegy předvedl velmi mdlý a matný výkon , ale ve zbývajících třech čtvrtinách to bylo už více než dobré .

ST.  ŽÁCI  U 15  -  2000

ZHL ŠTĚNOVICE  -  15 bodů

Kluci dokázali skoro nemožné !!! Za celý turnaj nedostali ani jednu branku a vyhráli všechny svoje zápasy . Velká gratulace !!!

ST. ŽÁCI  U 14  -  2001

ROKYCANY  -  SK ZČE   1   :   3

Nulajedničky . lehce posílené o několik nulek , si poradili s výběrem rokycanské U 14 hrající nejvyšší žákovskou soutěž . Kluci byli po celý zápas jednoznačně lepší a jen prachbídná koncovka ušetřila domácí od pořádného debaklu .

ML. ŽÁCI  U 13  -  2002

ZHL ŠTĚNOVICE  -  11 bodů

Mladší žáci měli nakročeno k turnajovému titulu , ale branka několik vteřin před koncem posledního zápasu jim trochu zkřížila plány . Nic nezměnila na tom , že kluci předváděli na turnaji velmi dobré výkony a již zmíněná branka byla jedinou , kterou kluci za celý den dostali !!!

ML. ŽÁCI  U 12  -  2003

ZHL ŠTĚNOVICE  -  3 body

Mladší žáci U 12 byli na další části zimní ligy řádně oslabeni , když ve výběru OFS Plzně startovali hned čtyři naši borci . I tak ale kluci zaslouží spíše pochvalu a to hlavně za předvedenou hru , výsledkově to sice nebylo uplně top , ale to vem čert :-)

ST. PŘÍPRAVKA  U 11  - 2004

TURNAJ V PRAZE  1. místo

Kluci předvedli na turnaji v Praze asi nejlepší zimní výkon a po zásluze jim patří titul !!!.

ST. PŘÍPRAVKA  U 10  - 2005

TURNAJ TACHOV     3. místo

Nulapětky si přivezli z mezinárodního turnaje v Tachově bronzové medaile a hlavně předvedená hra měla ty nejnáročnější parametry . Takže od trenérů velká pochvala .

ML. PŘÍPRAVKA  U 9  - 2006

Nulašestky  měli o víkendu volno

ML. PŘÍPRAVKA U 8  - 2007

TURNAJ LETNÁ    3 body

Kluci se ukázali v sobotu na dalším kole dlouhodobé zimní soutěže a připsali si do tabulky tři bodíky za jednu výhru .

ML. PŘÍPRAVKA  U 7  -  2008

TURNAJ STOCHOV   - 1.  místo

Šest zápasů - šest výher !!! Tak to je bilance našich "08" z turnaje ve Stochově . I tady jsou na místě jen a jen slova chvály .