Jdi na obsah Jdi na menu
 


BARCA !!! BARCA !!!

10. 3. 2017

 

Už dlouho jsem "neblogoval" a jelikož tak činím povětšinou v případě , že mě něco rozčílí , tak je to za prvé divné a za druhé dobře  :-) !!!

 

Takže jelikož mám chvilku volna , tak se musím pustit do rozboru fantastického , nebo spíš fanatického postupu naší slavné Barcelony .

 

Ano , otočit výsledek 0 : 4 proti takovému soupeři jako je PSG je minimálně úctyhodné , na druhou stranu řeči o tom , že je to v historii poprvé co se něco takového povedlo , mi přijdou trochu liché , protože jestli chci postoupit , tak přece nemůžu prohrát první zápas " vo čtyři " . Ale i tak si myslím , že pravděpodobnost , že  Barca někoho doma porazí 4 : 0 nebyla úplně mimo realitu . Rozhodně to už pár klubů pocítilo na vlastní kůži .

 

Nebylo to sice 4 : 0 , ale 6 : 1 , zdá se , že HEPPYEND je u konce , ale ???

 

Chlapácké řeči Pařížanů , že za vyřazení nemůže rozhodčí , ale oni samotní mi přišel trochu mimo mísu , ale po několika dnech odstupu , si myslím skoro totéž . Skoro znamená z poloviny , nemyslím si tedy , že za postupem katalánců stál jen rozhodčí , ale hlavně samotní hráči , ale Barcelony !!!

 

Při normálním scénáři by totiž za stavu 3 : 1 kopalo PSG penaltu za faul na Di Máriu  , kterou by pravděpodobně proměnili , bylo by to 3 : 2 a Mascherano by se šel vykoupat ( mimochodem jeho prohlášení , že ho prostě sestřelil , protože už neměl na výběr , mi přijde v té jejich simulační partě jako světlo na konci tunelu a hodně u mne stoupl ) . Pak by šel po druhé žluté ven "kousač" Suaréz , Barca by dohrávala v devíti a vyrovnávací gól na 3 : 3 by se možná blížil kvapíkem .

 

Jenže fotbal je fenomén , místo toho přišli na scénu slzy dojetí z toho jaký jsme v tý Barceloně borci !!!

 

Evidentně nejsem fanoušek tohoto souboru , byť tomu před nedávnem ještě tak bylo a před zápasem s PSG jsem byl řekněme neutrální . Přišla doba změny !!!

 

A proč ?

 

Mě úplně nevadí , že Barca postoupila , myslím si že do té špičky rozhodně  patří a že to bude prostě zajímavé jak si povede dál   . I bych překousl , jakým způsobem . Co mi úplně vytáčí , je dvojice

NEYMAR , SUARÉZ

Oba , dá se říci fenomenální sportovci , kteří mají jedno společné , chtějí

 

PODVÁDĚT , SIMULOVAT , VYHRÁVAT

 

a to od první do poslední minuty , prostě pořád

 

...a mě to prostě dohromady nějak nejde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

Lobezská 22
32600 Plzeň

IČ: 00479250

+420607808993

jakub.hacka@gmail.com

Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.png

hajek.png
Statistiky

Online: 7
Celkem: 704631
Měsíc: 21940
Den: 496