Jdi na obsah Jdi na menu
 


U8 - ML. PŘÍPRAVKA 2011

dsc_0057.jpg

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-8

JSOU FOTBALISTI ROČNÍKU NAROZENÍ

2011

 

Trenéři

MAREK VOTÍPKA 724 93 56 53, m.votep@seznam.cz

TOMÁŠ KADLEC   724 329 168, tomas.kadlec@lb.cz

Renata Holíková     kondiční trenér

Vedoucí týmu

EVA CIPROVÁ     607 978 952, evaciprova@seznam.cz

 

______________________________________________________________


PROBÍHÁ NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

 ročníku 2011.

Pro bližší informace kontaktujte trenéra p. Marka Votípku

 

PŘÍSPĚVKY

Bankovní Spojení 3022935193/0800 do poznámky příjmení dítěte

Od platby ZÁŘÍ/2017 činí měsíční příspěvek 500,- Kč.

Platbu prosím uhradit nejpozději do 15 dne v měsíci.

_______________________________________________________

 

__________________________________________________________

UPOZORNĚNÍ !!!!

Kluci budou nosit na každý trénink - švihadlo, míč vel.1 + míč vel.3, pití a oblečení odpovídající místu tréninku 

 

______________________________________________________ 

 

 

  2.12. Zavádění  Viktorka- Olomouc 

20181202_165925.jpg

 

So 22.12. TRÉNINK NA LEDU 

img-20181222-wa0000.jpg

 

______________________________________________

 

Po 14.1. trénink SPŠE 16.30

Út 15.1. trénink SPŠE 16.30

St 16.1. volno

Čt 17.1. trénink Škroupova 17.00

Pá 18.1. trampolíny

So 19.1. volno

Ne 20.1. volno

_________________________________________________

Po 21.1. trénink  SPŠE, Koterovská ulice za ÚMO 2, vchod z Blatenské ulice, od 16.30 hod, sraz 16.15 před vchodem 

Út 22.1 volno

St 23.1. volno

Čt 24.1. trénink Škroupova 17.00

Pá 25.1. atletika (tunel Úslavská)

So 26.1. volno

Ne 27.1. Štěnovice

Nominace: všichni zdraví kluci (dva týmy)

______________________________________________

Po 28.1. trénink SPŠE

Út 29.1. trénink SPŠE

St 30.1. volno

Čt 31.1. trénink Škroupova

Pá 1.2. prázdniny- DOKOPNÁ

So 2.2. volno

Ne 3.2. volno

_________________________________________________

 

Po 4.2. trénink  SPŠE, Koterovská ulice za ÚMO 2, vchod z Blatenské ulice, od 16.30 hod, sraz 16.15 před vchodem 

Út 5.2. SPŠE- florbal 16.30

St 6.2. volno

Čt 7.2. trénink Škroupova 17.00

Pá 8.2. trampolíny 17.00

So 9.2. Volno

Ne 10.2. Koloděje 8.30-13.00 hod

________________________________________________

 

Po 11.2. trénink SPŠE 16.30

Út 12.2. trénink SPŠE 16.30

St 13.2. volno

Čt 14.2. trénink Škroupova 17.00

Pá 15.2. volno

So 16.2. volno

Ne 17.2. Štěnovice

 

 

___________________________________________________

 

 

Po 18.2. trénink SPŠE 16.30

Út 19.2. trénink SPŠE  16.30

St 20.2. volno

Čt 21.2. trénink Škroupova 17.00

Pá 22.2. trampolíny 17.00

So 23.2. volno

Ne 24.2. volno

 

_____________________________________________

 

25.2-3.3.2019

VOLNO PRÁZDNINY

_______________________________________________

 

Po 4.3. trénink  SPŠE, Koterovská ulice za ÚMO 2, vchod z Blatenské ulice, od 16.30 hod, sraz 16.15 před vchodem 

Út 5.3. trénink SPŠE 16.30

St 6.3. volno

Čt 7.3. trénink Škroupova 17.00

Pá 8.3. Trampolíny 17.00

So 9.3.  volno

Ne 10.3. Zbuzany-odpoledne r.2010

 

___________________________________________________

 

 

Po  11.3. trénink  SPŠE, Koterovská ulice za ÚMO 2, vchod z Blatenské ulice, od 16.30 hod, sraz 16.15 před vchodem 

Út 12.3. trénink SPŠE 16.30

St 13.3. volno

Čt 14.3. trénink Škroupova 17.00

Pá 15.3.

So 16.3. volno

Ne 17.3. Štěnovice

________________________________________________

 

Po 18.3. trénink  SPŠE, Koterovská ulice za ÚMO 2, vchod z Blatenské ulice, od 16.30 hod, sraz 16.15 před vchodem 

Út 19.3. trénink SPŠE 16.30

St 20.3. volno

Čt 21.3. trénink Škroupova 17.00

Pá 22.3. Trampolíny 17.00

So 23.3. volno

Ne 24.3. volno

_________________________________________________

 

 

Po  25.3.  trénink  SPŠE, Koterovská ulice za ÚMO 2, vchod z Blatenské ulice, od 16.30 hod, sraz 16.15 před vchodem 

Út 26.3. trénink SPŠE 16.30

St 27.3. volno

Čt 28.3. trénink Škroupova 17.00/ nebo venku

Pá 29.3.

So 30.3.  1. kolo KPMP

Ne 31.3. volno

_________________________________________________

 

 

Po

Út

St

Čt

So

Ne

 

 

 

 

PLÁN TURNAJŮ ZIMA 2018-2019

18.11.2018 Štěnovice - 1 a 3 místo

25.11.2018 Hamr Braník 2 místo 

9.12.2018 Koloděje 2 místo 

16.12.2018 Štěnovice 3 místo

5.1.2019 Koloděje 1 místo

13.1.2019 Koloděje 11.00

27.1.2019 Štěnovice 8.00 a 14.00

10.2.2019 Koloděje 8.00-13.00 hod

17.2.2019 Štěnovice

10.3.2019 Zbuzany-odpoledne r.2010

17.3.2019 Štěnovice

_______________________________________________

 

PLÁN TURNAJŮ JARO 2019

Termíny finálových turnajů ONDRÁŠOVKA CUP : U 8 :  8.6. - 9.6 2019 

Sportovní areál Junior Chomutov, Mostecká 5886, Chomutov, PSČ 430 01

 

Termíny turnajů MINIREPUBLIKA :

13.4. pořádá SKP České Budějovice 

11.5.  pořádá Benešov 11-14.00

1.6. pořádá Bohemians Praha

Termíny turnajů KPMP :

30.3.  

13.4. 

27.4. 

11.5. 

25.5.

 

Pro nedočkavce a plánovače dovolených

 

Termín plánovaného společného soustředění (rodiče,děti,sourozenci)

17-19.5. 2019

____________________________________

22.6. Ostrov 2 tými po skončení turnaje zakončení sezóny (stany)

- O letních prázdninách začneme trénovat v týdnu od 12.srpna.

- Od 19-23.srpna proběhne kemp Marka a Tomáše.

- 24.srpna pořádáme třetí ročník Petřín Cup r.2011

-26.8.-1.9. VOLNO příprava na školu

-V týdnu od 2.září začneme pravidelně trénovat 3 X týdně

Věříme že včasné informace zabrání nedorozuměním s plánováním dovolených.

 

 

https://sk-petrin-plzen-2011.rajce.idnes.cz

 


dsc_0066.jpg


 


 

 

 

 

 
 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

Lobezská 22
32600 Plzeň

IČ: 00479250

+420607808993

jakub.hacka@gmail.com

Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.png




Statistiky

Online: 9
Celkem: 857744
Měsíc: 17270
Den: 673