Jdi na obsah Jdi na menu
 


U - 8 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 2011

dsc_0057.jpg

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U-8

JSOU FOTBALISTI ROČNÍKU NAROZENÍ

2011

 

Trenéři

MAREK VOTÍPKA 724 93 56 53, m.votep@seznam.cz

TOMÁŠ KADLEC   724 329 168, tomas.kadlec@lb.cz

Renata Holíková     kondiční trenér

Vedoucí týmu

EVA CIPROVÁ     607 978 952, evaciprova@seznam.cz

 

______________________________________________________________


PROBÍHÁ NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

 ročníku 2011.

Pro bližší informace kontaktujte trenéra p. Marka Votípku

 

PŘÍSPĚVKY

Bankovní Spojení 3022935193/0800 do poznámky příjmení dítěte

Od platby ZÁŘÍ/2017 činí měsíční příspěvek 500,- Kč.

Platbu prosím uhradit nejpozději do 15 dne v měsíci.

_______________________________________________________

 

__________________________________________________________

UPOZORNĚNÍ !!!!

Kluci budou nosit na každý trénink - švihadlo, míč vel.1 + míč vel.3, pití a oblečení odpovídající místu tréninku 

 

______________________________________________________

 

fsl_6366.jpg 

 

 

 

Plán přípravy od 17.9-23.9.

Pondělí-  VOLNO

Úterý- mpp Košutka-Petřín 16.15 hod. sraz 15.45 hod.VŠICHNI !!!

Středa -  volno

Čtvrtek- trénink

Pátek- volno

Sobota- Regionální turnaj přípravek U9 - Domažlice 10.00 sraz:9.30 

Nominace-Hrubý-Erhard,Žižka,Holík,Sladký,Ruml,Votípka,Franěk,Čížek 

Soupeři-Domažlice,Stod,Rokycany

Neděle- volno

 

 

 

Plán přípravy od 24.9-30.9.

Pondělí- Volno

Úterý

ONDRÁŠOVKA Cup-Benešov,Ke stadiónu 576.První zápas 9.30 hod. Sraz 8.45 hod.

Nominace:Erhard-Čížek,Holík,Kříž,Sladký,Hlaváč,Votípka,Franěk,Žižka. 

Středa -  volno

Čtvrtek-trénink

Pátek- Kochánky

Nominace:Hrubý-Čížek,Žižka,Kříž,Lehký,Hlaváč,Votípka,Franěk,Holík 

Sobota- volno

Neděle- volno

Plán přípravy od 1.10.-7.10.2018

Pondělí- trénink

Úterý- mini turnaj Letná +Senco Sraz 16.45 na Letné nominace:všichni 

Středa -  volno

Čtvrtek- trénink

Pátek- Prazdroj-Petřín 17.00 hod. 

Nominace :

Sobota- Brno

Nominace :

Neděle- volno

 

PLÁN TURNAJŮ PODZIM 2018

2.9.2018      Rokycany 1.místo 

8.9.2018      Regionální turnaj přípravek U9 - Tachov 10.00

14.-16.9.2018 Soustředění Přimda

22.9.2018    Regionální turnaj přípravek U9 - Domažlice 10.00

25.9.2018 ONDRÁŠOVKA CUP kvalifikace: Benešov 

28.9.2018     Kochánky r.2011

6.10.2018 Minirepublika Brno

20.10.2018  ?? Regionální turnaj přípravek U9 - společný tým s 2010

20.10.2018  Minirepublika Kolín

3. nebo 4.11.2018   Regionální turnaj přípravek U9 - 

Pozn.: ?? - bude upřesněno, vysvětleno na schůzce s rodiči

Případné termíny finálových turnajů ONDRÁŠOVKA CUP : U8 8. - 9.6 2019 

 

PLÁN TURNAJŮ ZIMA 2018-2019

18.11.2018 Štěnovice

25.11.2018 Hamr Braník 8-12.30 hod.

9.12.2018 Koloděje 8.30-13.00 hod

16.12.2018 Štěnovice 

13.1.2019 Koloděje 8.30-13.00 hod

27.1.2019 Štěnovice 

10.2.2019 Koloděje 8.30-13.00 hod

17.2.2019 Štěnovice

17.3.2019 Štěnovice

Další termíny budou postupně doplněny

 

 

 

 


dsc_0066.jpg


 


 

 

 

 

 
 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

Lobezská 22
32600 Plzeň

IČ: 00479250

+420607808993

jakub.hacka@gmail.com

Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.png

hajek.png




Statistiky

Online: 8
Celkem: 782864
Měsíc: 21696
Den: 685