výsledky a komentáře

17.2.2018 PU Tempo – Petřín U17                   4:4

Při komentáři z dnešního utkání by bylo možné opakovat komentáře z minulých utkání jako nepřebírání míče v bočním postavení, špatný pohyb a výběr místa, poziční hra v obranné a útočné fázi.............

Nic z toho dnes při vzpomínce na zranění Honzy Ledviny není tak důležité jako jeho uzdravení, takže se Honzo brzy uzdrav !!!!!yes

4.2.2018 PU Petřín U17 – Dobřany muži        3:1

Přes výsledkově zvládnutá dvě víkendová utkání není možné nezareagovat na hru, kterou jsme se prezentovali. Naše hra většinu víkendových utkání připomínala hru starších přípravek!!! Nekvalitní přihrávky (razance, přesnost, časová vhodnost), přílišné kličkování v momentech, když jde hra zrychlit a zjednodušit, kvalita prvního dotyku, pohyb a výběr místa a tak bychom mohli pokračovatangry. Celý tým by měl ve volných chvílích opět nastudovat rubriku domácí úkoly-taktika na našich webových stránkách, neboť akustickému a vizuálnímu vysvětlení taktických pokynů od trenérů moc nerozumí a vysvětlení, byť obsahově stejné, z internetu, tedy média klukům bližšího, by mohlo mít větší šanci na úspěchcool. Za nedělní výkon v bráně a chycenou penaltu si pochvalu zaslouží Biziwink a trenéři, kteří se o nedělní výsledek rvali jak mohli........skorocheeky

3.2.2018 PU  Tachov – SK Petřín                       2:11

26.11.2017 MU Viktoria Žižkov - SK Petřín   2:0

17.11.2017 MU SK Petřín - FK Příbram         2:7

Dnešní zápas byl jen pokračováním špatných výkonů z posledních mistrovských utkání. Příbram si naprosto zaslouženě odvezla všechny tři body, protože nás jednoznačně předčila v rychlosti, agresivitě, soubojích jeden na jednoho, taktice, technice ....angrycrying. Pokud nezačneme hrát kolektivní sport zvaný fotbal týmově, ale budeme pokračovat jako soubor nesourodě se pohybujících a hrajících individualit, které jsou ustrašené z držení míče, z osobních soubojů či soubojů 1v1, nebudeme mít šanci na dobré výsledky ani v jarní části soutěžeenlightened.

24.9.2017 MU Most - SK Petřín                       1:2

V zápase s Mostem jsme často nechali hrát obránce s hráči soupeře 1 na 1 bez vzájemného zajišťování. Nejen obránce v mnoha případech zradil i přes vyhraný souboj první dotek neprovedený do volného prostoru. Po zisku míče nás o jeho delší podržení a zklidnění hry připravují stále se opakující nekvalitní přihrávkycrying. Nutno podotknout, že nabídka hráčů chtějících míč je také žalostná. Fotbal je potřeba hrát i bez míčecheeky. Bojovnost a góly, první po perfektně zahrané standardní situaci a druhý po rychlém útoku po levé straně, přinesly první výhru za 3 bodylaughyes.

17.9.2017 MU SK Petřín - Baník Sokolov  4:5p

V prvním poločase utkání se Sokolovem nás soupeř předčil nejen rychlostí, ale i agresivitou v osobních soubojíchno. Po pracném zisku míče jsme ho díky nepřesným přihrávkám prakticky hned odevzdaliangry. Poločasové vedení 3:1 jsme tak soupeři i díky již zmíněným nepřesným přihrávkám, nedůrazu při bránění a v osobních soubojích, vlastně darovali. Úvod druhé půle mužstvo zase zaspalo a Sokolov šel do vedení 4:1. Po inkasované brance se však kluci (i díky přestávkovému rozkazu trenéra Hrubéhowink) zdravě naštvali a začali bojovat o každý metr hrací plochy. Bojovnost přinesla kýženou odměnu v podobě vyrovnání na 4:4 yes. Závěrečné penalty již jsou loterie ve které jsme po druhé za sebou neuspěli.

10.9.2017 MU FC Viktoria  - SK Petřín       3:2p

Dnes jsme odehráli MU s o rok mladšími hráči Viktorky. Kluky je třeba pochválit za kolektivní bojovný výkon, který vyvrcholil našim vyrovnáním při oslabení. Poslední minuty jsme ubrániliwink. V zápase se stále objevují stejné technické a taktické chyby. Za technické připomenu jednu, a to nepřesné přihrávky v prvním poločase, které nás stojí spoustu sil při opětovném získávání míče. Za taktické zmíním dostupování hráčů, jejich bránění či vytlačování do špatného směru a ve špatný čas. Na vyjmenovaných chybách jsme pracovali v tréninku, ale do zápasu se to "zatím" nepromítlo. Rozdílně je to u standardních situací, tam se jejich nácvik promítl do vyrovnávacího gólu. Huráááááálaughyes

3.9.2017 MU SK Petřín - SK Slavia Praha           0:10

27.8.2017 MU Meteor Praha - SK Petřín              3:4p

20.8.2017 MU SK Petřín - Písek                           1:3

12.8.2017 PU SK Petřín - Králův Dvůr                 2:2

5.8.2017   PU FK Admira Praha - SK Petřín        3:1

29.7.2017 PU Slavoj Vyšehrad - SK Petřín          0:5

22.7.2017 PU Strakonice - SK Petřín                   2:3