Jdi na obsah Jdi na menu
 


výsledky a komentáře

15.4.2018 FK Baník Sokolov - SK Petřín          3:2

Sestava: Strejc- Jócsik, Liška, Fikrle, Junek- Šobr, Maur, Bílik, Demeter, Talůžek- Gondek. Střídající: Tětek.

Po podzimním klání jsme cítili šanci na zisk bodů. Bohužel jsme nezachytili začátek utkání. Junek s Fikrlem propadli na naší levé straně a soupeř zakončil patou do prázdné branky. O chvíli později jsme inkasovali po nedorozumění mezi Talůžkem a Strejcem. Góly jsme soupeři darovali, ale pozitivní je, že to kluci nezabalili a do poločasu srovnal Demeter z penalty na Bílika.

Druhý poločas byl naprosto v naší režii. O poločase střídal Tětek za Šobra. Po 10 ti minutách jsme srovnali, Demeter navedl balon do šestnáctky, kde ho přihrál Gondekovi a ten snadno zakončil. Pokračovali jsme v dobrém pohybu a soupeře přehrávali. Bohužel jak Demeterovo, tak Bílikovo šance zůstali bez gólového zakončení. Poté přišla 76. minuta a naše standardka na polovině soupeře. Místo, abychom poslali balon do vápna soupeře a pokusili se strhnout vedení na naší stranu a nebo aspoň dohrát balon na soupeřovo polovině, tak jsme nesmyslně chtěli kombinovat okolo půlící čáry. Došlo ke ztrátě, protiútoku a následnému faulu 25 m před bránou. Po rozehrání standardky došlo k teči naším hráčem a balon zapadl do brány.

Určitě jsme si ze zápasu zasloužili nějaký bod, ale rozhodně můžeme za zlepšený herní projev pochválit celý tým. Pozitivní výkony jsou Ondry Jócsika a Martina Lišky.

 

29.3.2018 SK Petřín - FC Viktoria Plzeň           2:0

Sestava: Strejc- Jocsik, Veselý, Fikrle, Liška- Janča, Maur, Demeter, Bílik, Kolena- Gondek, střídající: Šobr, Svoboda, Buranský.

Od začátku utkání bylo na hráčích cítit, jak je pro ně tento zápas důležitý. Základem naší hry byla poctivost a bojovnost, což kluci, zvlášť na těžkém terénu, splnili do puntíku. Hráči Viktorie hráli, tak jak jsme čekali. Snažili se kombinovat, rychle otáčet hru, ale kluci dobře četli hru soupeře a včas dostupovali. Navíc jsme byli silnější v osobních soubojích a po zisku balonu jsme se mohli spolehnout, že útočné duo Bílik-Gondek podrží míč dokud je ostatní hráči nedoplní. První poločas skončil bez výraznější šance, ale z naší strany bylo cítit větší odhodlání s tím ve druhém poločase něco udělat. O poločase střídal Jirka Kolena a vystřídal ho Radek Svoboda, který se posunul na hrot k Patriku Gondekovi a Bílik se posunul na levé křídlo.

Zápas pokračoval stále bez šancí, až přišel dlouhý balon za obranu Viktorie, špatně načasovaný výběh brankáře a neskutečná střela Bílika levou nohou pod břevno.1:0 Tento gól nám vlil do žil odhodlání dotáhnout zápas do vítězného konce. Hráči Viktorie začali hrát na riziko a my jsme se dostávali do výhodných přečíslení 3v2 nebo 2v1, které jsme trestuhodně zahodili. V úplném závěru prohodil Radek Svoboda balon k Buranskému, který křižnou střelou zvýšil na 2:0. Buranský byl na hřišti sotva tři minuty.

Kluci podali nejtýmovější výkon v tomto ročníku a budu po nich chtít, aby v tom pokračovali i v nastávajících utkáních, protože si vyzkoušeli, že poctivým výkonem se dají porazit i fotbalovější mužstva.

Vyzvedl bych výkon Gondeka, Lišky a Bílika, kteří zahráli výborný zápas.

21.3.2018 SK Slavia Praha - SK Petřín              7:0   

18.3.2018 FC Písek - SK Petřín                          3:2p

Sestava: Strejc- Jocsik, Veselý, Fikrle, Liška- Janča, Buranský, Maur, Vodrážka, Kolena- Vrána. Střídající: Demeter, Bílik, Junek, Šobr.

Na zápas odcestoval tým z U17 opět kvůli velké marodce ve složení 10 hráčů ročník 2001, 5 hráčů ročník 2002. Nutno říci, že 5 hráčů z U16 v základní sestavě rozhodně nebylo žádné oslabení, kluci svoje starší spoluhráče naplno zastoupili a musíme jim poděkovat za pomoc a poctivý výkon.

Hráči z Písku se snažili od začátku prosazovat kombinační hrou , my jsme naopak zvolili co nejrychlejší a nejpřímočařejší postup. Z obou stran bylo v kombinaci mnoho chyb a proto vypadali obě obrany jako nepropustné. Bohužel až do chyby Matese Maura, který namazal soupeři a vyzval ho k sólo výletu na bránu. 0-1

Rychle jsme reagovali a proto jsme stáhli ze hřiště neviditelného Pavla Vránu a nahradili jsme ho Alešem Demeterem, který ale v prvním poločase žádné oživení nepřinesl. Do druhého poločasu střídá ještě Martin Liška kvůli nedostatečné kondici. Nahrazuje ho Jonáš Junek.

Druhý poločas začínáme aktivně a odměnou je po sólo akci Aleše Demetera vyrovnání. Tlačíme soupeře, vytváříme si další šance, které Dan Vodrážka, Matěj Fikrle ani Aleš Demeter nepromění. Přichází trest- po centru do šestnáctky si dává Kryštof Bílik vlastní gól. Za chvíli může Bílik svou chybu odčinit, bohužel místo přihrávky na volné hráče před prázdnou branku volí střelu slabší nohou a trefuje brankáře.

Tak pět minut před koncem střílí Aleš Demeter uvnitř šestnáctky, gólman ze všech sil balon vyrazí a náš PRAVÝ OBRÁNCE doklepává na LEVÉ STRANĚ- Ondra Jocsik- hrdina zápasu, vystřelil nám první jarní bod. Snad to byl odrazový můstek k lepším výsledkům a hlavně lepšímu hernímu projevu.

11.3.2018 SK Petřín - FK Viktoria Žižkov        0:4

Dnešní zápas se mi nehodnotí vůbec lehce, nicméně jsem se konečně odhodlal pojmenovat přesně chyby, které vedly k výrazné porážce s naprosto nevýrazným soupeřem. Odhodlal jsem se k tomu hlavně kvůli minimální sebereflexi hráčů. Ačkoliv jsme předposlední v tabulce, tak chyby nedělají a vše dělají kvalitně. S trenéry po každém utkání vyhodnocujeme nejslabší stránky a těm přizpůsobujeme tréninky, bohužel v počtu 6-8 lidí na tréninku se to těžko přenáší do zápasu.

Zpět k dnešnímu zápasu. Do 10 minuty jsme mohli vést 4-0. Aleš Demeter šel 3x sám na bránu, bohužel neproměnil, zvláště třetí akce volala po přihrávce na volného hráče a doklepnutí do prázdné brány. Sám tváří tvář gólmanovi selhal i Jonáš Junek. Potrestání přišlo po rohovém kopu, kde jsme za prvé propadli v osobním bránění a za druhé náš gólman zamrzl na brankové čáře, 0-1. Naše kombinace vázla, neudrželi jsme balón, byli jsme pasivní. Druhý gól padl prý po sporné penaltě. Z našeho pohledu šlo o nešikovnost Patrika Salvéta a nic neřešící faul hráče v rohu vápna zády k naší bráně. 0-2. Ve druhém poločase jsme chtěli s výsledkem něco udělat, nicméně rozhodčí nám oznámili, že musíme vystřídat Aleše Demetera, protože odehrál dva poločasy za U19 a v dvojzápase může odehrát max. 3 poločasy. To nám nabouralo plány. Ještě o pauze musel být stažen ze zdravotních důvodů Jonáš Junek a tím byl de facto našim snahám konec. Po 10 ti minutách byl faulován Tomáš Buranský a musel být také stažen ze hry. Od této chvíle se čekalo na závěrečný hvizd. Hosté v klidu dohrávali a my jsme neměli sílu fyzickou ani psychickou zápas zdramatizovat. Za přístup jak v tréninku tak v dnešním zápase chci vyzvednout Matěje Maura a Matěje Fikrleho.

17.2.2018 PU Tempo – Petřín U17                   4:4

Při komentáři z dnešního utkání by bylo možné opakovat komentáře z minulých utkání jako nepřebírání míče v bočním postavení, špatný pohyb a výběr místa, poziční hra v obranné a útočné fázi.............

Nic z toho dnes při vzpomínce na zranění Honzy Ledviny není tak důležité jako jeho uzdravení, takže se Honzo brzy uzdrav !!!!!yes

4.2.2018 PU Petřín U17 – Dobřany muži        3:1

Přes výsledkově zvládnutá dvě víkendová utkání není možné nezareagovat na hru, kterou jsme se prezentovali. Naše hra většinu víkendových utkání připomínala hru starších přípravek!!! Nekvalitní přihrávky (razance, přesnost, časová vhodnost), přílišné kličkování v momentech, když jde hra zrychlit a zjednodušit, kvalita prvního dotyku, pohyb a výběr místa a tak bychom mohli pokračovatangry. Celý tým by měl ve volných chvílích opět nastudovat rubriku domácí úkoly-taktika na našich webových stránkách, neboť akustickému a vizuálnímu vysvětlení taktických pokynů od trenérů moc nerozumí a vysvětlení, byť obsahově stejné, z internetu, tedy média klukům bližšího, by mohlo mít větší šanci na úspěchcool. Za nedělní výkon v bráně a chycenou penaltu si pochvalu zaslouží Biziwink a trenéři, kteří se o nedělní výsledek rvali jak mohli........skorocheeky

3.2.2018 PU  Tachov – SK Petřín                       2:11

26.11.2017 MU Viktoria Žižkov - SK Petřín   2:0

17.11.2017 MU SK Petřín - FK Příbram         2:7

Dnešní zápas byl jen pokračováním špatných výkonů z posledních mistrovských utkání. Příbram si naprosto zaslouženě odvezla všechny tři body, protože nás jednoznačně předčila v rychlosti, agresivitě, soubojích jeden na jednoho, taktice, technice ....angrycrying. Pokud nezačneme hrát kolektivní sport zvaný fotbal týmově, ale budeme pokračovat jako soubor nesourodě se pohybujících a hrajících individualit, které jsou ustrašené z držení míče, z osobních soubojů či soubojů 1v1, nebudeme mít šanci na dobré výsledky ani v jarní části soutěžeenlightened.

12.11.2017 MU FK Motorlet - SK Petřín         6:0

8.11.2017 MU SK Aritma Praha - SK Petřín   1:0

5.11.2017 MU SK Petřín - FC MAS Táborsko 2:1

22.10.2017 MU SK Petřín - Slavoj Vyšehrad 3:1

15.10.2017 MU D. Č.Budějovice - SK Petřín 5:2

8.10.2017 MU SK Benešov - SK Petřín          2:1

1.10.2017 MU SK Petřín - Kladno                   1:3

24.9.2017 MU Most - SK Petřín                       1:2

V zápase s Mostem jsme často nechali hrát obránce s hráči soupeře 1 na 1 bez vzájemného zajišťování. Nejen obránce v mnoha případech zradil i přes vyhraný souboj první dotek neprovedený do volného prostoru. Po zisku míče nás o jeho delší podržení a zklidnění hry připravují stále se opakující nekvalitní přihrávkycrying. Nutno podotknout, že nabídka hráčů chtějících míč je také žalostná. Fotbal je potřeba hrát i bez míčecheeky. Bojovnost a góly, první po perfektně zahrané standardní situaci a druhý po rychlém útoku po levé straně, přinesly první výhru za 3 bodylaughyes.

17.9.2017 MU SK Petřín - Baník Sokolov  4:5p

V prvním poločase utkání se Sokolovem nás soupeř předčil nejen rychlostí, ale i agresivitou v osobních soubojíchno. Po pracném zisku míče jsme ho díky nepřesným přihrávkám prakticky hned odevzdaliangry. Poločasové vedení 3:1 jsme tak soupeři i díky již zmíněným nepřesným přihrávkám, nedůrazu při bránění a v osobních soubojích, vlastně darovali. Úvod druhé půle mužstvo zase zaspalo a Sokolov šel do vedení 4:1. Po inkasované brance se však kluci (i díky přestávkovému rozkazu trenéra Hrubéhowink) zdravě naštvali a začali bojovat o každý metr hrací plochy. Bojovnost přinesla kýženou odměnu v podobě vyrovnání na 4:4 yes. Závěrečné penalty již jsou loterie ve které jsme po druhé za sebou neuspěli. 

10.9.2017 MU FC Viktoria  - SK Petřín       3:2p

Dnes jsme odehráli MU s o rok mladšími hráči Viktorky. Kluky je třeba pochválit za kolektivní bojovný výkon, který vyvrcholil našim vyrovnáním při oslabení. Poslední minuty jsme ubrániliwink. V zápase se stále objevují stejné technické a taktické chyby. Za technické připomenu jednu, a to nepřesné přihrávky v prvním poločase, které nás stojí spoustu sil při opětovném získávání míče. Za taktické zmíním dostupování hráčů, jejich bránění či vytlačování do špatného směru a ve špatný čas. Na vyjmenovaných chybách jsme pracovali v tréninku, ale do zápasu se to "zatím" nepromítlo. Rozdílně je to u standardních situací, tam se jejich nácvik promítl do vyrovnávacího gólu. Huráááááálaughyes  

3.9.2017 MU SK Petřín - SK Slavia Praha           0:10 

27.8.2017 MU Meteor Praha - SK Petřín              3:4p

20.8.2017 MU SK Petřín - Písek                           1:3

12.8.2017 PU SK Petřín - Králův Dvůr                 2:2

5.8.2017   PU FK Admira Praha - SK Petřín        3:1

29.7.2017 PU Slavoj Vyšehrad - SK Petřín          0:5

22.7.2017 PU Strakonice - SK Petřín                   2:3

 

 
 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

Lobezská 22
32600 Plzeň

IČ: 00479250

+420607808993

jakub.hacka@gmail.com

Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.png

hajek.png
Statistiky

Online: 11
Celkem: 684467
Měsíc: 24800
Den: 684