Jdi na obsah Jdi na menu
 


výsledky a komentáře

22.7.2017 PU Strakonice - SK Petřín            2:3

4.6.2017 MU Sokol Spálené Poříčí - SK Petřín 0:5

28.5.2017 MU SK Petřín - SK Smíchov        3:1

20.5.2017 MU Sokol Dobřív - SK Petřín       0:14

14.5.2017 MU SK Petřín - Primalex Břasy  17:0

6.5. 2017 MU Slovan Plzeň - SK Petřín        2:6

30.4.2017 MU SK Petřín - Zbiroh                10:0

Dnešní zápas se Zbirohem jsme mohli pojmout jako trénink, protože soupeř přijel jen v deseti. Místo možností vyzkoušet si kombinace se zrychlením hry, osobní souboje, uvolnění, presink .....atd., jsme často "předrželi" míč, zpracování řešili v chůzi či stoji, místo pohybu většiny mužstva se pohyboval jen hráč s míčem nebo další jedinec v náběhu. Hodně bylo také špatných přihrávek ve finální fázi. Naši liknavost na konci zápasu soupeř, který už hrál kvůli zranění jednoho hráče o devíti, málem dvakrát potrestal !!!!! 

23.4.2017 MU SK Petřín - Slavoj Mýto          6:1

16.4. 2017 MU Sokol Střížovice - SK Petřín 1:11

9.4. 2017 MU SK Petřín - Spartak Strašice  11:0

2.4. 2017 MU FK Žákava - SK Petřín             5:4

Dnes jsme odehráli zápas o první místo v tabulce. První poločas jsme se rozdělili na obranu a zbytek mužstva a hráli jsme překopávanou. Se staršími, důraznějšími, většími hráči soupeře to nebyla vhodná cesta za úspěchem. Dalšími nedostatky byly přebírání míče do pohybu, nahrávky do nohy, správný výběr místa (pro obranu i útok), souboje, obsazování hráčů, zajišťování ...... . Většina těchto nedostatků je spojena s fyzickou kondicí a tréninkem. Již druhá prohra za sebou by měla hráčům připomenout jejich nepravidelnou účast na tréninku a nasazení při něm!!! Kondici a dovednosti s míčem bez tréninku nikdo nezíská!!! Ve druhém poločase se už začaly objevovat průnikové přihrávky, tandemy, u některých hráčů i důraz v soubojích. I díky vyloučení na straně soupeře se nám v závěru zápasu podařilo snížit na rozdíl jediného gólu.

 

26.3.2017 MU SK Petřín - TJ Hrádek         2:3

 

12.3.2017 PU Baník Sokolov - SK Petřín   4:3

26.2.2017 PU SK Petřín - Králův Dvůr       3:0

10.2.2017 PU SK Petřín - Rapid Plzeň       7:2

5.2.2017 PU FC Viktoria ženy - SK Petřín  0:3

4.2.2017 PU TJ Baník Stříbro - SK Petřín   2:7

21.1.2017 PU Karlovy Vary - SK Petřín       5:0

15.1.2017 PU SK Petřín - Přeštice              0:4

 

25.11.2016 DOKOPNÁ SK PETŘÍN

V pátek 25.11. se konala dokopná našeho oddílu. Z našeho týmu byli oceněni čtyři jednotlivci a hlavně tým ročníku 2001 skončil jako druhý výsledkově nejúspěšnější tým celého oddílu za rok 2016. Všem klukům patří velká gratulace za celoroční dosažené výsledky. Příští rok nás ovšem čeká spousta práce, abychom zkusili úspěch znovu zopakovat nebo se mu alespoň přiblížit wink.

 

5.11.2016 MU SK Petřín - Spálené Poříčí    8:0

 

30.10.2016 MU SK Smíchov - SK Petřín      0:5

 

23.10.2016 MU SK Petřín - Sokol Dobřív    18:0

Dnes jsme odehráli zápas proti Sokolu Dobřív. Bohužel nás soupeř vůbec neprověřil a celý zápas se odehrával v prostoru 30 metrů od soupeřovy brány. Nás může mrzet jedině množství neproměněných šancí.

 

15.10.2016 MU Primalex Břasy - SK Petřín  1:12

 

9.10.2016  MU SK Petřín - Slovan Plzeň     11:4

 

1.10.2016  MU Město Zbiroh - SK Petřín      0:6

https://www.youtube.com/watch?v=0ixcyM1jP9Y&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=NXz2cFoC7do&feature=youtu.be

Další mistrovské utkání jsme odehráli v sobotu 1.10. s týmem Město Zbiroh. První poločas nám výsledkově vyšel, vedení 5:0 bylo slibné, ale v naší hře se objevovala spousta chyb. Mrzí nás o to více, že se na nich snažíme pracovat na většině tréninků, ale zatím se nám to nedaří přenést do zápasů. Pohyb s hrou, převzetí míče do pohybu, souboje, včasná přihrávka, střelba, výběr místa - to je výčet stále se opakujících chyb. Dnes jsme v zápase viděli i velké nedostatky ve výběru místa při našich standardních situacích a po centrech ze stran. Přestože jsme ve druhé půli vstřelili jen jeden gól, většina kluků si vzala k srdci přestávkové výtky a snažila se o jejich odstranění. Za tento přístup je třeba kluky pochválit. Jen to proměňování šancí.........crying

 

24.9.2016  MU Slavoj Mýto - SK Petřín          0:6

 

18.9.2016  MU SK Petřín - Sokol Střížovice    7:2

V neděli 18.9. jsme na svém hřišti přivítali kluky ze Sokola Střížovice. První poločas jsme si kombinační hrou a dobrým pohybem vypracovali spoustu možností ke vstřelení branky. Špatná koncovka, liknavost při ní, to byly důvody, které vedly k vstřelení pouze tří branek. Z osobních soubojů, ve kterých jsme pozdě, bojíme se a otáčíme se zády či si pomáháme strčením, pramení zbytečné fauly. Ze tří standardních situací za tyto fauly si soupeř jednoduchým vysokým dlouhým centrem vytvořil (i díky naší nekvalitní obraně těchto situací) tři vyložené šance. Naštěstí pro nás využil jen jednu. Druhý poločas přinesl mylný dojem některých záložníků, že se jich bránění netýká a stali se mávnutím kouzelného proutku útočníky. Soupeř tento omyl moc nepotrestal, protože chůze se stala i jeho nejoblíbenějším pohybem.

 

11.9.2016  MU Spartak Strašice - SK Petřín    1:2

V neděli 11.9. jsme nastoupili proti mužstvu Strašic v sestavě: Prachař- Kobza, Koželuh, Rykovský, Ledvina- Josífek, Hayer, Morgenstern, Maur- Tětek, Gabčo, střídali: Klečka, Jindřich, Strejc, Linda, Salvet. Tento zápas jsme odehráli naprosto odlišné poločasy. V prvním poločase jsme měli problémy ve finální fázi, kde nám chyběl pohyb, důraz okolo šestnáctky soupeře a hráli jsme na mnoho doteků, z čehož pramenila nemožnost finální přihrávky. Ale hru jsme kontrolovali a hráli na půli soupeře. Ve druhé polovině jsme naprosto odpadli, jak fyzicky, tak psychicky. Nedodržovali jsme žádný z pokynů, nedrželi jsme ani své posty. Vyplývá nám z toho, že od příštího utkání bude výběr pro zápas přísnější. Pochválit můžeme Pavla Koželuha a Kubu Tětka.

 

4.9.2016    MU SK Petřín - FK Žákava            1:3

 

27.8.2016  MU TJ Hrádek - SK Petřín             0:7

https://www.youtube.com/watch?v=3BpkAzQRST0&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=i05kgsXz3mI&feature=youtu.be

Dnes jsme v Hrádku nastoupili k prvnímu mistrovskému utkání nové sezóny. V prvním poločase se nám i za pomoci dobrého pohybu celého mužstva dařily kombinace, a to jak středem hřiště, tak po jeho krajích. Díky přenášení hry a častým průnikovým přihrávkám jsme se dostali do mnoha gólových šancí, z nichž jsme čtyři využili. Po změně stran se náš pohyb tradičně vytratil. Na horko se vymlouvat nebudeme, protože pohyb ve druhém poločase nám chyběl už v přípravných utkáních. Díky ztrátě pohybu jsme často opouštěli střed hřiště a měli hráče pouze v obranné a útočné linii, tudíž vázla kombinace zdobící nás v prvním poločase. Nedostupování protihráčů v obraně, přestože tam byl většinou dostatečný počet našich hráčů, mělo za následek možnosti soupeře vyzkoušet si útočnou fázi a zakončení. I tak se nám podařilo vsítit další tři góly. Dvakrát nám ve druhém poločase při tutovkách soupeře zachránil čisté konto svými zákroky David. Celý tým pomohl k hattrickům Kuby a Tomáše. Za první poločas je třeba pochválit, možná budoucího útočníka wink, Martina. Ve druhém poločase, kdy ostatní už většinou stáli, je třeba, za trenérům lahodící sprinterské náběhy po lajně, které byly jako z učebnice moderního fotbalu, vyzdvihnout Honzu.

 

20.8.2016      PU SK Petřín - SK Vejprnice     2:0

Dne 20.8 jsme nastoupili proti týmu z Vejprnic v sestavě: Strejc/Prachař - Kobza, Koželuh, Rykovský, Jindřich -Salvetr, Morgenstern, Gabčo, Hayer, Ledvina - Tětek, střídali: Zdeněk, Klečka. 
První poločas z naší strany nebyl dobrý, chyběl nám pohyb bez balonu, málo jsme doplňovali hrotového útočníka, naše hra končila na vápně soupeře. Ve druhém poločase jsme změnili rozestavení a vytvářeli si více šancí k zakončení. Bohužel ke konci zápasu nám opět docházely síly, což se projevilo nejvíce při ztrátách balonu a následně při vracení se do obranného postavení. Našimi nejlepšími hráči byli Pavel Koželuh a Kevin Gabčo.

 

14.8.2016      PU Sokol Dobřív - SK Petřín     1:13

Na stadionu v Příkosicích jsme  v rámci přípravy nastoupili k dalšímu přátelskému utkání. Sestavu jsme měli posílenou o dva borce z ročníku 1999, kterým tímto ještě jednou děkujeme. Teď zpět k našemu výkonu v utkání. V prvním poločase, kdy jsme měli ještě dost sil, se v utkání objevovali průnikové přihrávky, pohyb bez míče do volných prostorů, náznaky kombinací, dostupování v obraně. Již koncem prvního poločasu se ale začal vytrácet pohyb a vznikala okénka v obraně. Nutno podotknout, že si obránci často komplikovali situaci a nepomohli si s brankářem. Druhý poločas jsme už, jak se říká, tahali nohy z medu. Fyzička tedy většině vystačila jen na jeden poločas, což je málo, protože za zajišťování respektive nezajišťování hráčů, nenabíhání do volných prostorů .......atd. nás jiný soupeř potrestá daleko více. Individuální činnosti jednotlivce, rychlé přenášení hry, přepínání mezi obranou a útočnou hrou, kvalitní první dotek do pohybu a volného prostoru, fyzička, to jsou věci, na kterých budeme muset zapracovat. Kluci si to musí uvědomit hlavně na tréninku, což znamená přestat mluvit a začít makat.

 

7.8.2016        PU  SK Petřín - SK Staňkov      2:3

https://www.youtube.com/watch?v=1nqoqVIWCCo

V neděli 7.8. jsme v domácím prostředí nastoupili proti týmu ze Staňkova. Nastoupili jsme v sestavě: Strejc/Prachař- Kobza, Stehlík, Salvét- Jindřich, Koželuh, Morgenstern, Maur, Josífek- Tětek. I když jsme nenastoupili v ideálním složení, tak jsme od hráčů na hřišti čekali mnohem více. I proto, že je čeká boj o místo v sestavě. Bohužel si to někteří neuvědomují. K zápasu jsme nastoupili vlažně, pozdě jsme dostupovali hráče, byli jsme nedůrazní v osobních soubojích a kazili jsme jednoduché přihrávky. Náš pohyb bez balonu byl více než špatný. Zápas můžeme brát jako odrazový můstek k další práci. Z našeho týmu můžeme pochválit jediného hráče, a to Kubu Tětka.

 
 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

Lobezská 22
32600 Plzeň

IČ: 00479250

+420607808993

jakub.hacka@gmail.com

Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.png
Statistiky

Online: 9
Celkem: 517323
Měsíc: 12233
Den: 456