výsledky a komentáře

17.11.2017 MU SK Petřín - FK Příbram         2:7

Dnešní zápas byl jen pokračováním špatných výkonů z posledních mistrovských utkání. Příbram si naprosto zaslouženě odvezla všechny tři body, protože nás jednoznačně předčila v rychlosti, agresivitě, soubojích jeden na jednoho, taktice, technice ....angrycrying. Pokud nezačneme hrát kolektivní sport zvaný fotbal týmově, ale budeme pokračovat jako soubor nesourodě se pohybujících a hrajících individualit, které jsou ustrašené z držení míče, z osobních soubojů či soubojů 1v1, nebudeme mít šanci na dobré výsledky ani v jarní části soutěžeenlightened.

24.9.2017 MU Most - SK Petřín                  1:2

V zápase s Mostem jsme často nechali hrát obránce s hráči soupeře 1 na 1 bez vzájemného zajišťování. Nejen obránce v mnoha případech zradil i přes vyhraný souboj první dotek neprovedený do volného prostoru. Po zisku míče nás o jeho delší podržení a zklidnění hry připravují stále se opakující nekvalitní přihrávkycrying. Nutno podotknout, že nabídka hráčů chtějících míč je také žalostná. Fotbal je potřeba hrát i bez míčecheeky. Bojovnost a góly, první po perfektně zahrané standardní situaci a druhý po rychlém útoku po levé straně, přinesly první výhru za 3 bodylaughyes.

17.9.2017 MU SK Petřín - Baník Sokolov  4:5p

V prvním poločase utkání se Sokolovem nás soupeř předčil nejen rychlostí, ale i agresivitou v osobních soubojíchno. Po pracném zisku míče jsme ho díky nepřesným přihrávkám prakticky hned odevzdaliangry. Poločasové vedení 3:1 jsme tak soupeři i díky již zmíněným nepřesným přihrávkám, nedůrazu při bránění a v osobních soubojích, vlastně darovali. Úvod druhé půle mužstvo zase zaspalo a Sokolov šel do vedení 4:1. Po inkasované brance se však kluci (i díky přestávkovému rozkazu trenéra Hrubéhowink) zdravě naštvali a začali bojovat o každý metr hrací plochy. Bojovnost přinesla kýženou odměnu v podobě vyrovnání na 4:4 yes. Závěrečné penalty již jsou loterie ve které jsme po druhé za sebou neuspěli.

10.9.2017 MU FC Viktoria  - SK Petřín       3:2p

Dnes jsme odehráli MU s o rok mladšími hráči Viktorky. Kluky je třeba pochválit za kolektivní bojovný výkon, který vyvrcholil našim vyrovnáním při oslabení. Poslední minuty jsme ubrániliwink. V zápase se stále objevují stejné technické a taktické chyby. Za technické připomenu jednu, a to nepřesné přihrávky v prvním poločase, které nás stojí spoustu sil při opětovném získávání míče. Za taktické zmíním dostupování hráčů, jejich bránění či vytlačování do špatného směru a ve špatný čas. Na vyjmenovaných chybách jsme pracovali v tréninku, ale do zápasu se to "zatím" nepromítlo. Rozdílně je to u standardních situací, tam se jejich nácvik promítl do vyrovnávacího gólu. Huráááááálaughyes

3.9.2017 MU SK Petřín - SK Slavia Praha  0:10

27.8.2017 MU Meteor Praha - SK Petřín     3:4p

20.8.2017 MU SK Petřín - Písek                    1:3

12.8.2017 PU SK Petřín - Králův Dvůr          2:2

5.8.2017   PU FK Admira Praha - SK Petřín 3:1

29.7.2017 PU Slavoj Vyšehrad - SK Petřín   0:5

22.7.2017 PU Strakonice - SK Petřín            2:3