U 16 - JUNIOR STRAKONICE - SK PETŘÍN 2:4 (0:0)

2. 10. 2018

V 8.kole jsme zavítali na hřiště nebezpečných Strakonic, které ze čtyř domácích zápasů třikrát vyhráli a získali stejný počet bodů jako my, takže se dal očekávat vyrovnaný souboj. Samotný zápas to potvrdil a o výsledku nakonec rozhodli klíčové situace. První z nich přišla v první půli, kdy domácí zahrávali pokutový kop. Ten však gólman Martin Pejřimovský zneškodnil a podržel náš tým. A jelikož jsme pár šancí zahodili i my, tak do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Druhý klíčový moment přišel na začátku druhé půle, kdy se po přihrávce Dominika Hendrycha trefil Dominik Tříska a my jsme se ujali vedení. Tato dvojice si svoji spolupráci ještě několikrát úspěšně zopakovala a postarala se tak o všechny naše vstřelené góly, V dalším průběhu hry jsme pak vždy odskočili na dvoubrankový rozdíl a domácí na to odpověděli snížením. Na 2:3 to bylo z dalšího nařízeného pokutového kopu. Tuto výhodu jsme však také dostali i my, ale Lukáš Maxa penaltu neproměnil a tak definitivní rozhodnutí padlo až v poslední minutě, kdy se opět prosadila výše zmíněná dvojice jmenovců DH-DT. Vítězství to bylo vydřené, ale o to sladší a snad na něj navážeme v dalším domácím utkání, tentokrát v azylu na hřišti Senca Doubravky.

Sestava: Pejřimovský (46' Vacek) - Valenta, Maxa, Rada, Benedikt - Hochman, Keřlík (67' Urbánek), Kovář, Jandoš (46' Hendrych) - Tříska, Majer

Branky ( asistence) : Tříska ( Hendrych), Tříska ( Hendrych), Tříska ( Hendrych), Tříska