U 15 - SK PETŘÍN - SK KLATOVY 1:1 (1:0) Pen. 6:7

6. 6. 2018

O víkendu jsme zastoupili naší U16 v České divizi dorostu U17 a kluci si vedli víc než dobře! Před zápasem by jsme všichni asi brali plichtu všema deseti, ale po zápase je to trochu málo, protože jsme byli minutu od tří bodů a hned třikrát jsme měli na noze mečbol v penaltovém rozstřelu. Bohužel jsme zaváhali a v desáté sérii jsme naopak neodvrátili první mečbol Klatov, které tím pádem nakonec brali body dva! Na druhou stranu je nutno říct, že Klatovy měli v druhé půli výraznou převahu a gól mohli dát i dřív než tu minutu před koncem. Jenže i to by jim bývalo mohlo být málo, kdyby se  po jednom našem brejku nerozezvučelo za hostujícím gólmanem pouze břevno, po střele Jakuba Papeže. My jsme tím pádem mohli jít do trháku na 2:0 a hosté by to měli setsakra těžké otáčet. Ale to jsou všechno jen kdyby a i proto je fotbal tak krásný! Nicméně za předvedený výkon jsem před kluky smekl pomyslný klobouk! :-)

Branka ( Asistence) : Maxa ( Majer )

Sestava: Pejřimovský - Urbánek, Rada, Preisler, Hendrych - Jandoš (40' Valenta), Maxa, Hochman (65' Lacyk), Majer (40' Janák) - Tříska (40' Cvach), Papež