U 15 - SK PETŔÍN - DUKLA PRAHA 0:6 (0:3)

9. 5. 2018

Tak i podruhé jsme s Duklou prohráli tenisově 0:6, ale oproti prvnímu "kanáru" na podzim, jsme tentokrát byli daleko důstojnějším soupeřem. Škoda jen, že jsme jim opět nedali ani jeden gól, protože ten by nám slušel. Měli jsme jen pár náznaků šancí a jednu velkou v první půli. Při ní však Jakub Papež, po odvážném průniku do šestnáctky, pouze vyprášil gólmanovi rukavice. Hosté byli kvalitativně výš, ale my jsme jim to i částečně umožnili naším slabým výkonem v obranné fázi zejména v první půli, kdy měli ještě další šance na navýšení skóre. V druhém poločase, ačkoliv skončil stejným výsledkem jako ten první 0:3, už těch příležitostí měli daleko méně. Pro nás ponaučení, že s tak kvalitním týmem můžeme uspět pouze tehdy, když ze sebe každý jedinec vymáčkne ne 100, ale 110% a  to se tentokrát nestalo.

Sestava: Pejřimovský - Hendrych (36' Urbánek) Rada, Preisler, Cvach - Majer (36' Valenta) , Maxa, Jandík, Jandoš (60' Lacyk) - Tříska (50' Janák), Papež (55' Blahník)