U 15 - SK PETŘÍN - ADMIRA PRAHA 1:0 (0:0)

28. 8. 2017

V druhém zápase sezony jsme chtěli potvrdit minulé tři body z venku, což se sice podařilo, ale víceméně s notnou dávkou štěstí. Na druhou stranu byla vidět na hráčích velká snaha to urvat a o to je tohle vítězství cennější! A šest bodů v tabulce po prvních dvou kolech jsou prostě výborný!! Zápas to byl herně vyrovnaný s naší mírnou převahou v držení míče, ale hosté byli směrem dopředu přímočařejší, dravější a tím pádem i nebezpečnější a šancí si vypracovali víc než my. U nás v první půli stojí za zmínku jen průnik Marka Jandoše, kterého vyslal kolmicí dopředu Adam Rada, ale jeho střela z vápna byla nepřesná a pak už jsme hráli jen k velkému vápnu. Navíc v první půli nás musel podržet brankář Vaněk a jednou zasáhl v poslední chvíli na brankové čáře Lukáš Maxa za již překonaným brankářem. V druhé půli jsme přežili další dvě velké šance hostů a tak nám nakonec stačil jeden gól ze začátku druhé půle na vítězství. A gól to byl hodně šťastný. Adam Rada poslal oblouček za obranu Admiry a vyběhnuvší gólman svou mega hrubku připravil dárek pro Dominika Třísku, pro kterého už nebyl problém trefit prázdnou branku 1:0. Tenhle výsledek jsme nakonec udrželi až do konce a já jen doufám, že nás to nakopne nejen k dalším dobrým výsledkům, ale hlavně i ke zlepšeným výkonům!

Sestava: Vaněk - Urbánek, Maxa, Preisler, Tříska, Lacyk ( 36¨Havelka), Rada, Hendrych, Jandík ( 55' Janák) - Jandoš, Majer

Branka (asistence): Tříska ( Rada )