U 15 - SK PETŘÍN - ABC BRANÍK 3:0 (1:0)

3. 4. 2018

Soupeř se změnil, ale výsledek zůstává! :-) Tři vstřelené góly a vzadu nula. Asi takhle by se dal charakterizovat náš další zápas v žákovské divizi. Oproti podzimu, kdy jsme stejného soupeře zlomili až v samém závěru, jsme to tentokrát rozhodli daleko dřív, ale branek mohlo být ještě mnohem víc. Tři neproměněné samostatné nájezdy na gólmana by nás příště mohli mrzet. Ale to je asi tak jediné mínus tohoto zápasu. Jinak jsme to zvládli opět velmi dobře, jak herně, tak i výsledkově. Od začátku jsme byli mírně aktivnější, i když zejména v první půli,  bylo hostů plné hřiště a i oni měli pár situací, které byli nebezpečné. Do kabin jsme však šli s jednogólovým vedením my. Sólový nájezd na gólmana, ještě Adam Majer neproměnil, ale těsně před přestávkou se po rohovém kopu ve skrumáži v pokutovém území zorientoval nejlépe Dominik Tříska a poslal nás do vedení, 1:0. Druhá půle pak začala naším velkým tlakem a spoustou šancí. První dva samostatné nájezdy ještě gólem neskončili, ale ten třetí již ano. Jakub Papež vyhrál na půlce hlavičkový souboj, míč se dostal k Matějovi Janákovi, který  kolmicí uvolnil Adama Majera a ten svůj třetí nájezd konečně proměnil, 2:0. A chvíli na to už to bylo o tři. Matěj Janák u pravé postranní čáry vymotal tři soupeře, uvolnil Jakuba Papeže a ten pak naservíroval míč před prázdnou bránu pro Adama Majera, 3:0. Zápas už jsme poté s přehledem kontrolovali a dovedli jej do vítězného konce. Na konci si pak kluci s chutí zakřičeli vítězný pokřik a poděkovali všem přítomným divákům.

Sestava: Pejřimovský -  Urbánek, Maxa, Preisler (60' Cvach) , Hendrych (60' Lacyk) - Řeřicha ( 36' Havelka) Papež, Hochman, Jandoš ( 43' Janák) - Tříska ( 43' Rada) Majer

Branky ( asistence): Tříska, Majer (Janák), Majer (Papež)