U 13 - SK ZČE - BENEŠOV 6:4 (1:3)

12. 10. 2015

V celkovém součtu s rokycanskou polovinou je výsledek 14:5 víc než pěkný, ale my jsme k tomu bohužel přispěli jen výsledkem 6:4. I když zaplaťpánbůh za něj, protože jsme utkání opět museli otáčet ze stavu 0:3! Pokolikáté už.. Ať se snažím kluky sebevíc namotivovat hned od začátku, skoro pokaždé se rozkoukáváme jako by jsme byli na hřišti poprvé. Také tentokrát jsme zpočátku jen sledovali co se bude dít a inkasovali hned v první minutě. Poté jsme vyrovnali hru a měli i mírnou převahu a náznaky šancí, ale dvě chyby brankáře nás opět srazili dolů a bylo to už 0:3. Těsně před pauzou se sám před brankářem hostí ocitl Marek Jandoš a trochu zmírnil tu poločasovou mizérii na 1:3. Hráli jsme bez pohybu, bez nasazení a bojovnosti a tak došlo k menším změnám v sestavě. V brance nahradil Honzu Kunesche Martin Pejřimovský a Honza se v záloze snažil odčinit ta zaváhání v brance. A taky to bylo znát! Ve druhé půli jsme na hosty vletěli jako uragán a během pár minut jsme otočili skóre. Nejprve snížil po krásném průniku středem hřiště Milan Krůta. Chvíli na to Dominik Tříska vyrovnal hlavou po rohovém kopu a obrat dokonal opět Milan Krůta z dorážky v pokutovém území. V téhle fázi zápasu nás najednou bylo plné hřiště a je jen škoda, že jsme nepřidali víc branek.I tak jsme v poklidu kontrolovali zápas a když pak v dalším průběhu  proměnil po faulu na Jandoše penaltu Matyáš Urbánek a následně se tentýž hráč znovu prosadil střelou z vápna, odskočili jsme hostům na 6:3 a bylo prakticky rozhodnuto. V závěru jsme pak hostům ještě dovolili kosmeticky upravit výsledek na rozdíl dvou branek. Za druhý poločas kluci zaslouží pochvalu a ten první ať raději vymažou z paměti.

Sestava: Kunesch, Pejřimovský - Cvach, Valenta, Tříska, Bláha, Urbánek, Krůta, Jandoš, Lacyk, Blahník

Branky: Krůta 2x, Urbánek 2x, Jandoš, Tříska