U 11 SK ZČE "03" - Košutka 4:4 (3:1) na PK 4:3

3. 10. 2013

Další zbytečná remíza! Už třetí v pořadí a jako přes kopírák s těma předchozíma. Prohráváme, otočíme výsledek a v poslední minutě soupeř vyrovná. Jako v předchozích případech doplácíme na neproměňování šancí a naopak sami umožníme soupeři vytěžit z minima maximum. V prvním poločase se Košutka dostala poprvé za půlku a byl  z toho gól. Potom jsme jim témeř nepůjčili balon, dali tři branky, ale mohli jsme jich dát třeba šest sedm a nebylo co řešit. Bohužel jsme dali jen ty tři a v druhé půli na to doplatili, protože soupeř se zlepšil a druhý poločas byl celkem vyrovnaný. Teda s tím rozdílem, že oni nám dali tři bananány a my jen jeden. Útěchou nám může být dodatečný druhý bod za penalty, ale i tady to bylo drama, které se rozhodlo až v osmé sérii a my jsme vyhráli 4:3. Těší mě, že jsme udrželi podzimní neporazitelnost i fakt, že soupeře přehráváme a vytváříme si spousty brankových příležitostí, ale jejich proměňování musíme ještě vylepšit. Za zmínku stojí dvě naše parádní gólové akce. Při první akci krásný centr od Milana a gól Marka hlavou! (asi náš první gól hlavou v soutěži   a potom nádherná akce po ose Marek, Milan a zakončující David na zadní tyči ve skluzu! Jen takových akcí víc.

Sestava: v brance: Horáček, v poli- Valenta, Cvach, Preisler, Lacyk, Krůta, Lukáš, Jandoš, Ott, Blahník

Branky: Jandoš - 2x, Krůta, Lukáš