U 11 SENCO - SK ZČE "03" 2 : 4 (1 : 3)

13. 11. 2013

Před zápasem už bylo jasné, že horší než druzí po podzimu nebudeme a tak vítězná tečka za podzimem, která nás katapultovala na první místo, byla tou pověstnou třešničkou na dortu. A nutno říct, že zaslouženě! Utkání jsme kontrolovali a i když soupeř měl možná  mírnou optickou převahu, tak šance jsme měli výhradně my. Po našem vedoucím gólu soupeř vyrovnal z přísně nařízeného trestného kopu, ale my jsme dokázali bleskově odpovědět dvěma góly v rychlém sledu a skóre 3:1 vydrželo až do poločasu. Po přestávce jsme zvýšili další trefou na 4:1 a měli jsme i další příležitosti, ale bohužel několikrát nás vychytal soupeřův gólman, některým střelám chybělo jen pár centimetrů aby skončili v bráně a pár situací se dalo vyřešit lépe, ale to už by jsme mohli hrát rovnou bundesligu :-). I tak jsme v poklidu hlídali  tříbrankové vedení, ze kterého domací ukrojili jen jeden díl a to až dvě minuty před koncem z diskutabilní penalty. Celkově jsme utkání zvládli dá se říct na výbornou a oprávněně přezimujeme v čele tabulky!

A teď malá rekapitulace podzimní části. Myslím si,že na prvním místě tabulky jsme naprosto zaslouženě a to hned z několika důvodů. Vstřelili jsme nejvíc branek z celé soutěže, nejméně branek jsme dostali a za celý podzim nás nikdo neporazil, ba co víc ani nepřehrál! V těch třech remízových zápasech soupeři vyrovnávali vždy v posledních minutách nebo dokonce vteřinách zápasu. A tady vidím ještě rezervy v čem se zlepšovat a to v tom, že zápas se hraje celých 50minut a nic nelze vypouštět. Každopádně máme na čem stavět a je jen na nás jak si s tím na jaře poradíme a zda potvrdíme podzimní primát.

Kluci si teď můžou přes zimu vychutnávat, jak se jim celý "peloton" dívá na záda

Sestava: V brance Kalina ( posila od našich "04" ) v poli Valenta, Cvach, Jandoš, Preisler, Lacyk, Urbánek, Ott, Myslík, Blahník, Lukáš, Stieber

Branky: Jandoš 2x, Lacyk, Preisler