U 11 - Smíchov - SK ZČE "03" - 5:5 (3:1)

11. 9. 2013

Tak máme za sebou první zápas "blbec" a musíme se z toho poučit a vzít si z něj to pozitvní co nám tenhle zápas přinesl a nebylo toho málo. Ale nejdřív začnu tím, co se mi nelíbilo a to je za prvé plnění si daných úkolů na hřišti a za druhé proměńování šancí. Každý z vás má na hřišti svojí úlohu a tu by měl plnit a tou asi nejdůležitější je se při ztrátě míče co nejrychleji  dostat ke svému protihráči za kterého zodpovídám a nemůže se nám stávat, že při bránění máte hráče 10m od sebe! A teď k tomu proměňování šancí, kdyby jste i v prvním poločase stříleli i z trochu větší vzdálenosti, tak jako ve druhém poločase a nevodili to pořád až do kasy, tak jsme je roztříleli už v první půli a nebylo co řešit! Tenhle zápas jsme prostě měli jasně vyhrát, ale bohužel se sešlo několik faktorů, které byly proti. V první řadě naše žalostná produktivita v první půli, kdy jsme je pustili za půlku jen párkrát a oni nám dají z ničeho tři góly. Za druhé markantní rozdíl ve výkonech brankářů, kdy ten domácí pochytal kde co, zatímco ten náš vůbec nic a ještě se pod tři góly výrazně podepsal a za třetí víc než pětiminutové nastavení, kdy domácí rozhodčí čekal jestli Smíchov vyrovná nebo ne a ono se jim to nakonec se štěstím povedlo. Z tohoto pohledu mě tahle remíza mrzí, ale na druhou stranu je to jenom fotbal a bod z venku se počítá. A teď  k těm pozitivním věcem. Jsem rád, že věci, které jsme si řekli o přestávce jste se snažili plnit, hlavně co se týká té střelby a také díky tomu jsme dokázalí otočít vývoj zápasu z 1:3 na 5:3! Potěšilo mě, že si dokážeme vypracovat spoustu šancí, soupeře jsme přehrávali a prakticky se hrálo převážně před jejich brankou a taky, že jste konečně vystupovali jako tým a nevzdávali se i když se zápas nevyvíjel podle našich představ. Až trochu zjednodušíme kombinaci, nebudeme balóny zbytečně vodit a hru ještě víc roztáhneme,tak to bude dobré!

Sestava: v brance Horáček, v poli - Valenta, Cvach. Lacyk, Preisler, Krůta, Lukáš, Jandoš, Myslík, Janák, Bláha

Branky: Krůta - 2x, Jandoš - 2x, Lacyk

Program a na příští dny

v pátek 13.9. - trénink od 16h na SK

v úterý 17.9. - trénink od 16h na SK

ve středu 18.9. zápas od 17h na SK s Prazdrojem (sraz v 16:15h)

čtvrtek volno

v pátek 20.9. zápas od 16h na SK s Chrástem (sraz v 15:15)

v sobotu 21.9. TURNAJ V PŘEŠTICÍCH - nominace po pátečním zápase

v pondělí 23.9. zápas od 17:45h na 33.ZŠ ve Skvrňanech s Viktorii "F" (sraz v 17:00)