U 10 Touškov - SK ZČE "B" 2003 5:3(2:3)

16. 10. 2012

Sestava:  Horáček, Valenta, Cvach, Krůta, Jandoš, Ott, Janák, Vojta, Bláha, Hložek

Branky: Krůta 2x, Vojta

Tak máme za sebou další ne moc povedený zápas. Spokojený můžu být jen s uvodní desetiminutovkou,kterou jsme vyhráli 3:0. Tady jsme hráli to co bych si představoval. Soupeře jsme přehrávali a nepustili ho téměř ani za polovinu hřiště. Škoda,že jsme v téhle fázi nedali nějaký ten gol navíc, protože věřím,že pak už by jsme vítezství nepustili. Takhle jsme soupeři svými chybami sami nabídli poločasové snížení na 2:3 a v druhé půli už to bylo z naší strany spíš trápení. Tlak jsme sice měli, ale branky dával už jen soupeř (když teda nepočítám toho vlastence). Chybělo nám víc střelby a když už jsme konečně vystřelili a trefili bránu, tak nás buď vychytal jejich obrovský golman,nebo nás zastavilo břevno,nebo tyč. Ale na tohle se vymlouvat nejde, fotbalově jsme na soupeře měli, ale bohužel jsme to nedokázali přenést do zápasu a jelikož tohle byl zatím nejslabší soupeř jakého jsme měli,tak nevím koho už by jsme chtěli porazit. Slabou útěchou může být,že soupeř měl v sestavě 7 hráčů ročníku 2002, ale i tak jsme to prostě měli zvládnout. Když to vezmu obecně, tak až na pár výjimek mi u vás chybělo větší týmové zaujetí a chuť vyhrát!! Poprat se o výsledek a i když se zrovna nedaří, tak to nahradit bojovností a snahou něco na hřišti předvést.

Tréninky jsou tento týden jako vždy v úterý a ve čtvrtek od 16h.