U 10 SK ZČE "03" - SK ZČE "02" 3:11 (2:5)

23. 10. 2012

Sestava:  Bláha - Valenta, Cvach, Krůta, Jandoš, Ott, Lukáš, Vojta, Janák

Branky: Jandoš, Lukáš, Krůta

S o rok vyspělejším soupeřem jsme dokázali držet krok téměř celý poločas a je jen škoda, že jsme stav 2:2  neudrželi až do přestávky a místo toho jsme v závěru poločasu třikrát inkasovali. A kdyby jsme  proměnili tu penaltu, tak by to bylo ještě veselejší. Takhle nám soupeř odskočil a od druhého poločasu už to nebylo ono. Chyběl nám větší důraz v osobních soubojích a lepší pohyb. Na druhou stranu se nám povedlo pár pěkných kombinací, které končili přihrávkou před branku, kde jsme buď zakončili nepřesně,nebo jsme tam bohužel vůbec nebyli! A to je obrovská škoda, protože fotbal se hraje na góly a do těch my se musíme tlačit. Ještě nás čeká poslední zápas na Bolevci, tak doufám,že si z toho vezmeme ponaučení.

Tréninky ÚT,ČT od 16:00h

Zápas v Bolevci se uskuteční příští úterý tj. 30.10.2012 od 16h - sraz na místě v 15:30h.