U 10 Bolevec- SK ZČE "03" 8:14 (6:4)

31. 10. 2012

Sestava: v brance Matěj Janák -  Honza Valenta, Pepík Cvach, Milan Krůta, Marek Jandoš, David Lukáš, Marek Vojta

Branky: Milan Krůta-7, Marek Jandoš-6, Honza Valenta

Tak máme za sebou poslední podzimní zápas a jsem rád, že vítězný! Tím pádem i hodnocení bude veselejší a jen doufám, že na jaře navážeme tam, kde jsem teď skončili. V první řadě musím pochválit všech sedm statečných, kteří i přes nepřízeň počasí a panující zimu dorazili na "Prokopávku" a odevzdali na hřišti maximum. Zvlášť si cením druhého poločasu, kdy jste na hřišti dominovali a soupeře jste nepustili téměř k ničemu. A teď k samotnému zápasu. Tradičně jsme měli dobrý začátek a vstřelili jsme první gól, ale potom jsme celý první poločas tahali za kratší konec a dotahovali náskok Bolevce až na poločasové skóre 4:6. V téhle fázi zápasu jsme špatně bránili a nechávali jít soupeře do přečíslení a rychlých protiútoků a sami jsme vepředu nedokázali nic vymyslet. Do druhé půle jste ale vletěli jako vyměnění! Brzy jsme srovnali skóre, dostali jsme se do vedení,které jsme postupně navyšovali. Najednou nás bylo plné hřiště a soupeř nevěděl kam dřív skočit. Oproti první půli jsme zvýšili nasazení, těsněji jsme obsazovali protihráče a konečně jsme se nebáli s míčem něco vytvořit, kdy bylo k vidění i pár pohledných kombinací a hlavně jsme stříleli! A to i z větší vzdálenosti než jen z pár metrů od branky. A teď k jednotivcům:

Matěj Janák- v brance byl jen na záskok a i když v první půli neměl žádný extra zákrok a moc toho nepochytal, tak ve druhé půlce už šel jeho výkon nahoru a to i díky vám, že jste ho v tom nenechali tak samotného a dokázali mu pomoci svým bráněním a nabízením se pro rozehrávku

Honza Valenta-jistota na postu levého obránce,společně s Pepíkem odehrál celý zápas bez střídání a se silama vydržel až do konce a navíc okořenil svůj výkon i gólem, občas bych uvítal, kdyby jsi se nebál vyvézt balon dopředu a zakončit a také těsněji a včas přistupovat k protihráči(což se netýká druhé půle,tam to bylo naprosto v pořádku)

Pepík Cvach-druhý hráč, kterého jsem nestřídal, protože ať přemýšlím jak přemýšlím,tak mě z ostatních hráčů nenapadá nikdo,kdo by mohl hrát v obraně místo tebe, v první půli žádná sláva ale postupně jsi se rozehrál k solidnímu výkonu a držel jsi obranou linii jako lev, ještě to chce zlepšit rozehrávku místo toho nakopávání balonů a bude to OK

Milan Krůta- sedm gólů je samo o sobě výborné hodnocení,takže se spíš zaměřím na malé nedostatky, za prvé se to týká bránění(hlavně v první půli) kdy hráče necháváš často za sebou a teprve pak ho doháníš a za druhé počet kliček a zasekávaček je moc, když tohle zjednodužšíš a půjdeš přímočařeji k brance,tak těch gólů budeš dávat ještě víc, spolu s Markem jste mančaft táhli za vítezstvím

Marek Jandoš-po delší době ti tam zase napadalo pár branek a to je dobře, líbil se mi tvůj důraz a tah na branku a tentokrát jsi měl i dost přihrávek do gólových pozic spoluhráčům, takže z tohohle pohledu jsem naprosto spokojený, směrem dopředu to bylo výborný, v obranné fázi to chce zlepšit postavení k bráněnému hráči a nenechat se obejít jednoduchou kličkou

David Lukáš-náš nejmladší hráč,ale přesto jsi se dokázal vyrovnat o rok starším protihráčům! poctivá práce jak směrem dopředu,tak i dozadu, zaregistroval jsem několik dobrých přihrávek a i díky tobě jsme tentokrát vyhráli, protože i když jsi nedal gól,tak jsi na hřišti fotbalově nepropadal a byl jsi součástí dobře rozjetého týmu, až trochu zesílíš bude to ještě lepší

Marek Vojta-celkově jsi zapadl do týmu a i tady šel tvůj výkon nahoru spolu s celým týmem a to zejména v druhém poločase, ještě musíš zapracovat na rychlosit a výbušnosti-tady vidím velké rezervy, celkově to bylo v pořádku

Takže si vychutnejte poslední vítězství v podzimní soutěži a těšte se na zimní turnaje :-)

Máme před sebou už jen poslední tři tréninky venku (ČT,ÚT,ČT od 16h) a pak už je tělocvična.