U 10 - Rapid - SK ZČE "03" 6:3 a SK ZČE "03" - Viktoria "Ž" 12:6

Rapid - SK ZČE "03" - 6:3 (4:1)

Sestava: v brance Horáček

v poli: Cvach, Valenta, Krůta, Jandoš, Ott, Blahník, Vojta, Janák, Bláha

Branky: Krůta 3x

Hodnocení tohoto utkání bych rozdělil na dvě poloviny a to přesně podle poločasů. V prvním poločase jsme zaostávali v nasazení a důrazu v osobních soubojích a v podstatě ty čtyři branky jsme soupeři vnutili sami. K jednotlivcům se vyjadřovat nebudu, protože fotbal je týmová hra a jako tým by jsme měli taky hrát,což znamená podpořit jeden druhého, navzájem se povzbudit, jeden druhému se to snažit usnadnit svým nabízením se a bojovností a třeba to i odmakat za toho, komu se zrovna momentálně nedaří. To mi v prní půli chybělo. V druhé půli už jsem viděl diametrálně odlišný přístup. S výsledkem 2:2 a předvedeným výkonem v druhém poločase můžu být spokojený, protože už jsem viděl nějaký posun k lepšímu, zvlášť když na podzim nás tenhle tým převálcoval 12:4. I tak ale pořád máme velké rezervy a já jen doufám, že to bude postupně lepší a lepší.

SK  ZČE "03" - Viktoria "Ž" 12:6 ( 6:3 )

Sestava: v brance Horáček

v poli: Cvach, Valenta, Krůta, Jandoš, Ott, Blahník, Vojta, Janák, Bláha, Hložek

Branky: Jandoš 6x, Krůta 2x, Ott. 2x, Bláha 2x

Druhé utkání během tří dnů nám přineslo první jarní vítězství a musím říct, že se mi trochu ulevilo. Na podzim nás porazili 9:8 a měl jsem obavy, aby se to neopakovalo, ale ukázalo se, že jsem měl obavy zbytečně. Vyhráli jsme naprosto zaslouženě a i když je to "jen dívčí tým" tak přeci jen je to Viktorka a to se počítá. Jsem rád, že byl vidět rozdíl v nasazení,rychlosti, důrazu a v bojovnosti a i když kombinačně to zdaleka není co bych si představoval, tak s výhrou můžete být spokojení. Ale jen chvilku! Příští týden nás čeká Viktorka "C" a to bude úplně jiný kafe! Takže vzhůru do práce a na tréninku si k tomu ještě něco povíme.