U 14 - SK PETŘÍN - TSV SCHWABEN AUGSBURG 1:2 (0:2)

6. 3. 2017

Do zápasu nám z nejrůznějším důvodů chybělo hned osm hráčů kádru a jelikož nás doplnila čtveřice borců z U13 měl jsem mírné obavy jak v konfrontaci s neznámým soupeřem obstojíme. Ale obavy byly zbytečné. Utkání bylo naprosto vyrovnané a z mého pohledu rozhodl pouze větší důraz v osobních soubojích. Z toho pramenil druhý gól v naší síti a naopak my jsme se , hlavně v druhé půli, z podobných situací nedokázali prosadit.  Ale přesto, že jsme prohráli, tak výkon nebyl vůbec špatný. V druhé půli jsme dokonce byli lepší než soupeř, ale dvougólové manko z první půle jsme už smazat nedokázali i když pár šancí a příležitostí jsme na to měli. Jednou z nich byla i střela Marka Jandoše, která skončila na tyči. Další nebezpečné situace vznikali po trestných a rohových kopech, ale bohužel jsme z toho gól nevytěžili.  A tak jedinou naší branku vstřelil Pavel Vít, který uklidil odražený balón do prázdné brány, po kombinaci Marka Jandoše s Dominikem Hendrychem. V poslední minutě se ještě po zbytečném faulu v naší šestnáctce kopal pokutový kop, ale hostující útočník jej napálil do tyče a skóre 1:2 už se nezměnilo.

Sestava: Pejřimovský - Tříska, Rada, Cvach, Kunesch - Havelka, Hendrych, Pytlík, Lacyk, Janák - Jandoš - Blahník, Zarzycký, Žídek, Vít