U - 14 - SK PETŘÍN - LITVÍNOV 4:0 (2:0)

15. 5. 2017

Čtvrtý zápas s tímto soupeřem potvrdil dvě pravidla. A to, že  domácí tým bere tři body a hostující tým má v kolonce vstřelených gólů nulu. Jediné co se změnilo oproti předcházejícím třem shodným výsledkům 1:0 byly čtyři krásné branky v hostující síti! A to těch branek mohlo být ještě daleko víc! Už od první minuty jsme na soupeře vlétli a hned v první minutě z toho byl gól. Z pravé strany poslal centr do vápna Dominik Tříska a Honza Valenta jej hlavou uklidil do sítě. Kluci od začátku předváděli kombinační fotbal a vytvářeli si další šance. Jediné co nás v první půli trochu přibrzdilo byla pár minutová přestávka zaviněná průtrží mračen. Ani ta nás však nedokázala zastavit a sotva se začalo znovu hrát přišel druhý gól. Po levé straně se prosmýkl do vápna Dominik Hendrych a jeho přetažený centr našel na zadní tyči Adama Majera, který už neměl problém zakončit do prázdné brány 2:0. V první půli jsme měli výraznou herní převahu a spoustu střel ze střední vzdálenosti. Po jedné z nich orazítkoval Adam Majer břevno a po další střele, tentokrát Dominika Třísky se k dorážce dostal Marek Jandoš, ale  jeho zakončení už se mezi tři tyče nevešlo. Těsně před koncem půle tak mohl přijít trest. Z ojedinělé akce hostů se zrodila dalekonosná bomba mířící pod břevno jenže gólman Martin Pejřimovský byl proti a vytáhl bravůrní zákrok, kterým ránu vytěsnil na roh. Druhá půle se pak nesla v obdobném duchu. My jsme hráli s míčem a hosté většinou bez něj. Třetí branku přidal na začátku druhé půle Lukáš Maxa.  Honza Havelka mu svým průnikem po pravé straně a přesnou zpětnou přihrávkou vytvořil palebnou pozici a "Maxič" se přízemní střelou trefil přesně k levé tyči, 3:0. V závěru zápasu pak ještě aktivní Honza Havelka našel na vápně Pepíka Cvacha, který bombou pod břevno nedal gólmanovi žádnou šanci a uzavřel skóre zápasu na konečných 4:0. V druhé půli už se prakticky hrálo jenom na jednu branku a hosté byli nakonec asi rádi, že to skončilo "jen" čtyřbrankovým rozdílem. Každopádně kluci se na domácím hřišti předvedli ve velmi dobrém světle a sehráli opravdu parádní zápas! Navíc natáhli svou vítěznou šňůru už na pět zápasů a zároveň už potřetí v řadě uhráli vzadu nulu, takže jen tak dál!

Sestava: Pejřimovský - Janák (36' Havelka), Preisler, Cvach, Oravec - Majer, Hendrych (36' Rada), Maxa, Valenta (48' Lacyk) - Jandoš, Tříska (48' Jandík)

Branky (asistence): Valenta (Tříska), Majer (Hendrych), Maxa ( Havelka), Cvach (Havelka)