PETERKA x VNUK - HRÁČI TÝDNE

HRÁČI TÝDNE JSOU OBA ÚTOČNÍCI "A" MUŽŮ

Hráči tohoto týdne jsou hned  dva ,

PETERKA a VNUK

Oba útočníci našeho mužského áčka se stávají hráči tohoto týdne . V prvním poločase v Sušici se ještě chovali jako spořádaní hosté a zřejmě si potajmu nabíjeli svoje zbraně. Jediný kanadský polobodík si totiž v prvním dějství připsal jen VNUK , který vybojoval roh , po kterém jsme šli do vedení . V druhé půli už to byla jiná káva . Posuďte  sami : VNUK postupuje sám na bránu , je faulována z ponechané výhody se trefuje Bednář 0 : 2 . PETERKA obchází vše co mu stojí v cestě a dává do prázdné 0 : 3 .  VNUK nachází za obranou PETERKU a je to 0 : 4 . PETERKA s VNUKEM jdou na jednoho obránce , první přihrává a druhý skóruje 0 : 5 . PETERKA s VNUKEM jdou na žádného obránce , první přihrává a druhý skóruje -  0 : 6 .