SKPP -A - SOKOLOV 1 : 1 , SKPP B - NÝRSKO 1 : 1

Branky :   Demeter

Sestava  :   Suchý  -  Klich  ,  Kohout  , Vinkler  ( 46´Flachs ) , Nový (75´Treml )  -   Lisý ,  Bednář  ,  Mudra  -  Provod  ( 75´Maxa ) , Vodrážka Dan (46´Šimáně ) , Demeter ( 80´Vanc )

Trojovský ,  Edelman

FAKTA ZÁPASU :

Muži chtěli naskočit na vítěznou vlnu a výhrou potvrdit bodík z Mariánských lázní, ale dopadlo to zase dělbou bodů .

V polovině prvního poločasu jsme se dostali do vedení, když se po centru Patrika Klicha  trefil  hlavou Aleš Demeter , ale vedení jsme neudrželi. Hosté dostali darem standartku a, taktéž hlavou,  skóre dorovnali na konečných 1 : 1 .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :    Konečná remíza je asi spravedlivá, byť je to prostě pro nás málo. My prostě chceme  ( asi jako každý jiný ) vyhrávat a zatím nám to moc nevychází. Na druhou stranu nechceme ( asi jako každý jiný )  prohrávat a to nám docela jde . Ale na to, jaký máme materiál, je to prostě málo . Do toho jsme dneska přišli i s béčkem o 4 body ze stejné situace, kdy soupeř dostane darem standartku a my z ní dostaneme góla - to je prostě frustrující. Každopádně si musíme  prostě sednout na zadek a jezdit    .  ono to jinak nepůjde  !!!

VIDEO ZE ZÁPASU :

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU  :

SK PETŘÍN B   -  NÝRSKO     1  :  1

Branka :   Rada

Béčko se určitě chtělo dostat zpět na první příčku v tabulce, ale hosté byli prostě proti tomu. Takže pozitivum je asi to, že jsme pořád nepoznali chuť porážky .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   Takový klasický zápas naší rezervy. Dokud se nám nestane něco nepředvídaného ( to myslím jako, že dostaneme góla )  tak to jde velmi dobře . Jakmile potřebujeme svého zalezlého soka dorazit, máme problém. Každopádně za první poločas ještě kluci dostanou pochvalu, za druhou už moc ne . Oni i hosté se ve druhé půli dostávali daleko dál od své brány a úplně klidně jsme mohli také prohrát. Teď naše mladíky čeká křest ohněm v Radnicích a tam bych bod bral všema deseti !!!